Uczestnik Ironmana chciał się oświadczyć na mecie. Padł przed wybranką, ale nie na kolana

Każda kobieta marzy o oryginalnych i niezapomnianych zaręczynach. Oświadczyny sportowca chwilę po przekroczeniu mety Ironmana zdecydowanie by do takich należały. Mężczyzna nie przewidział jednak jednej rzeczy. Zmęczone ciało dało o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.

W ostatnim czasie media społecznościowe obiegło nagranie z Tallina, na którym hiszpański sportowiec próbuje oświadczyć się swojej partnerce zaraz po tym, jak pokonał całą trasę Ironmana. Na jego drodze pojawiła się jednak jeszcze jedna przeszkoda.

Zobacz wideo Oświadczyny na premierze filmu "Underdog"! Znany aktor poprosił swoją ukochaną o rękę. Tego nikt się nie spodziewał

Ironman to mordercze obciążenie dla organizmu. Przekonał się o tym hiszpański sportowiec

Pokonanie całego Ironmana to ogromny wysiłek dla psychiki oraz całego ciała, do którego sportowcy przygotowują się latami. Mimo to na jego metę docierają tylko najwytrwalsi. Zawody obejmują 180 km jazdy rowerem, 3,8 km pływania oraz 42,4 km biegu. O tym, jak dużym są obciążeniem dla organizmu przekonał się Christian Moriatheil. 

Niesamowite zaręczyny, które zapamiętają na długo

Hiszpański sportowiec chciał, by tegoroczny Ironman w Tallinie był wyjątkowy nie tylko dla niego, ale również dla wspierającej go partnerki. Kulminacyjny moment nadszedł chwilę po przekroczeniu mety. Od razu udał się do swojej ukochanej i uklęknął przed nią, by się oświadczyć. Niestety, natrafił na komplikacje, których się nie spodziewał. Wyjął pierścionek w momencie, w którym wymęczony nadludzkim wysiłkiem organizm postanowił się zbuntować. Zawodnik poczuł ogromny skurcz w nodze i osunął się na ziemię. Z pomocą natychmiast przybyli organizatorzy imprezy, którzy pomogli mu się pozbierać. Dzięki nim mógł dokończyć oświadczyny i usłyszeć od swojej partnerki "tak".

Sportowiec zaimponował internautom

Niesamowitą scenę nagrał jeden ze świadków. Opublikowane nagranie obiegło media społecznościowe na całym świecie. Internauci są pod ogromnym wrażeniem niesamowitej determinacji sportowca, który pomimo bólu, starał się wyznać miłość swojej (już) narzeczonej.

Więcej o: