Anna Mucha "zagląda do kościółka", eksponując pośladek. "Niech się wstydzi ten, co..."

Anna Mucha niejednokrotnie zaszokowała już swoich fanów i znana jest ze swojego ciętego języka. Kilka miesięcy temu głośno było o odważnej fotografii wystawionej przez aktorkę na aukcję WOŚP. Tym razem ponownie 42-latka umieściła zdjęcie, które z pewnością wywołałoby żywą dyskusję, gdyby nie fakt, że wyłączyła ona możliwość jego komentowania.

Swoją przygodę z show-biznesem Anna Mucha rozpoczęła już w latach 90. Udziałem w produkcjach tj. "Lista Schindlera", "Chłopaki nie płaczą" oraz przede wszystkim "M jak miłość", zyskała sympatię milionów widzów. Aktorka prowadzi także aktywnie konto na Instagramie, które śledzi już 928 tysięcy osób. 42-latka lubi zaskakiwać, a często również prowokować, o czym doskonale świadczy jedna z umieszczonych przez nią ostatnio fotografii. 

Doda Doda w odważnej sukience podgrzewa atmosferę. "Nie masz rywalek w Polsce"

Zobacz wideo Anna Mucha rozpływa się nad domowymi lodami

Anna Mucha eksponuje pośladek przed kościołem. Wyłączyła możliwość komentowania zdjęcia

W mediach społecznościowych Muchy pojawiły się dwa zdjęcia, których opis zaczyna się od słów: 

A przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka

Mikołaj Krawczyk w 'Pierwszej Miłości' Pamiętacie Pawła z "Pierwszej Miłości"? Mikołaj Krawczyk ma 41 lat

Zapewne nie byłoby w nich nic nadzwyczajnego, gdyż aktorka pozuje przed drzwiami kościoła, ubrana we wzorzystą sukienką mini, kremowe buty na obcasie i w ciemnych okularach. Druga fotografia jest jednak zdecydowanie bardziej odważna. Widać na niej, jak Mucha oparta o wejście do kościoła... wypina się do obiektywu, eksponując pośladki. 

Być może właśnie dlatego, gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na wyłączenie możliwości komentowania zdjęcia. Przy okazji Mucha postanowiła zdradzić fanom, że pracuje nad kolejnym projektem, podkreślając, że "ma do pokazania nie tylko d*upę": 

Zapomniałabym Wam napisać, że produkuje kolejny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, komedie, także, jeśli ktoś chce zobaczyć więcej (lub boi się, że tylko d*pę mam do pokazania) to zapraszam do teatrów w całej Polsce. A teraz … niech się wstydzi ten, co … w teatrze nie był
 
Więcej o: