Zabawa na weselu przeobraziła się w prawdziwy koszmar. "Nigdy więcej nie pokazałabym im swojej twarzy"

Dobrze bawiący się goście na weselu to jedno z największych marzeń nowożeńców. Wyjątkowe miejsce, odpowiednio dobrany katering, porywająca do tańca muzyka - to tylko niektóre z elementów, do których, przygotowując ten wyjątkowy dzień, przyszła para młoda przykłada szczególną uwagę. Czy możliwe jest, aby jedna z zaproszonych osób w przeciągu zaledwie chwili, ten wyjątkowy dzień zamieniła w prawdziwy koszmar? Odpowiedź brzmi: tak!

Pomysłowość gości na weselu bardzo często nie zna granic. Wszystkim wybierającym się na tego typu imprezę dobrze znana jest zasada, głosząca, że: nie ma zabawy bez dobrej muzyki. Co się z tym wiąże? Na parkiecie zaproszone osoby potrafią bawić się aż do białego rana.

Co jednak jeśli ktoś z naszych bliskich da się ponieść weselnemu nastrojowi, aż za bardzo? Wówczas ten wyjątkowy dzień może przeobrazić się w prawdziwy koszmar. To też prezentuje nagranie zamieszczone na TikToku nagranie, które bardzo szybko zdobyło popularność w Internecie. Jak możemy na nim zaobserwować, jedna z bawiących się na weselu kobiet postanowiła do swojego tanecznego duetu zaprosić.. stojak podtrzymujący namiot!

Takiego wesela nikt się nie spodziewał! "Proszę powiedzcie, że to scena z filmu.." 

Wystarczyła zaledwie chwila, by wyjątkowy dzień nowożeńców przeobraził się w prawdziwy koszmar. Nikt z bawiących się wokół młodej pary nie spodziewał się, że wyróżniającą się spośród tłumu kobieta, ubrana w czerwoną kreację, jednym swoim ruchem powali całą konstrukcję, pod którą bawili się ludzie. Już na początku wideo możemy zaobserwować, że ciemnowłosa pani nie zamierza zakończyć zabawy na spokojnym tańcu. Energicznie wymachując rękoma, postanowiła złapać się części podtrzymującą namiot. Wystarczyło parę sekund, aby instalacja runęła, a wraz z nią wszyscy zebrani tam uczestnicy wesela.

"Obiecuje, że nie wypije tego dnia za dużo". Ta weselna wpadka zrobiła furorę na TikToku!

Użytkownik publikujący na TikToku nagranie z weselnej wpadki postanowił żartobliwie je zatytułować, podkreślając śmieszność wstawioną w tle rytmiczną muzyką. Zamieszczone pod filmikiem komentarze wyrażają połączony z niedowierzaniem szok. Nie zabrakło jednak też tych wskazujących na rozbawienie internautów: 

Jak się bawić to się bawić!
Ta jedna kumpela, którą zawsze musisz ogarnąć.
Ona zdecydowanie żyje swoim najlepszym życiem!
Nigdy więcej nie pokazałabym im swojej twarzy

A wy byliście kiedyś świadkami weselnych wpadek? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o: