Kasia Cichopek pokazała odważne zdjęcie. Fani: "W życiu bym nie wzięła do ręki"

Katarzyna Cichopek wróciła do regularnych publikacji w social mediach. Tym razem gwiazda pokazała kadr z planu śniadaniówki, którą prowadzi czyli "Pytanie na śniadanie". Internauci podziwiają ją za odwagę, bo wielu z nich twierdzi, że w życiu nie zdecydowaliby się na taki krok.

Katarzyna Cichopek jest ulubienicą internautów. Fani regularnie komentują stylizacje, czy wystrój jej mieszkania. Tym razem jednak ich uwagę przykuło coś zupełnie innego. Przypomnijmy, że aktorka jest prowadzącą "Pytania na śniadanie" i to właśnie podczas programu zrobiła coś według wielu, naprawdę odważnego. - "Poznajcie Bożenę" - napisała. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek pozuje z pytonem królewskim 

Podczas niedzielnego programu na planie "Pytania na śniadanie" pojawił się gość specjalny, pyton królewski o imieniu Bożena. Katarzyna Cichopek bez zastanowienia wzięła go na ręce i z uśmiechem na twarzy zapozowała do zdjęcia. 

 
Podziwiam za odwagę!
W pierwszej chwili myślałam, że Pani trzyma torebkę ze skóry węża (oczywiście sztuczną), a potem przeczytałam opis. 
Też w życiu bym nie wzięła do ręki.
Nie cierpię węży, boję się, w ogóle podziwiam, że można tego gada trzymać....

- pisali internauci w komentarzach pod zdjęciem.

Internauci zachwyceni stylizacją Katarzyny Cichopek 

Choć to wąż wzbudził największe zainteresowanie internautów, to jednak sporo z nich z zachwytem patrzyło również na stylizację aktorki. Kasia Cichopek wystąpiła w kwiecistym kombinezonie o kroju tzw. hiszpanki z opuszczonymi ramionami, a także butach na koturnie. - "Bardzo ładnie wyglądasz, coraz młodziej", "Piękna" - pisali fani. Wielu zastanawiało się, skąd Kasia ma swoją stylizację. Aktorka w jednym z komentarzy odpowiedziała, że kombinezon to polska marka LeCollet, której właścicielką jest Maja Bohosiewicz

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: