Cezary Żak skończył 61 lat. Jak teraz wygląda? Fani: "Bardziej Wójt niż proboszcz"

22 sierpnia 2022 roku Cezary Żak skończył 61 lat. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat aktor przeszedł sporą metamorfozę. Jak wygląda dziś? Zdjęcia, którymi aktor podzielił się ostatnio na Instagramie, zaskoczyły internautki oraz internautów. - Coraz młodszy - komentują.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów teatralnych, filmowych oraz telewizyjnych. Największą popularność oraz sympatię widzów zyskał rolą Karola Krawczyka w serialu "Miodowe lata", a także rolami wójta i proboszcza w serialu "Ranczo", gdzie pokazał swój ogromy talent aktorski, wcielając się w dwie zupełnie różne postaci. 

Metamorfoza aktora

Cezary Żak przez lata zmagał się z nadwagą. W pewnym momencie postanowił jednak zadbać o swoje zdrowie. - Po pracy na planie "Rancza" miałem świadomość, że jeśli jako aktor chcę iść dalej i osiągnąć więcej w zawodzie, jaki wykonuję, muszę zmienić tzw. warunki. Ta motywacja była w moim przypadku najsilniejsza i jak się okazuje najskuteczniejsza - wyznał w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". Schudł wówczas 30 kg.

- Zbędnych kilogramów pozbywałem się przez trzy lata, nauczyłem się jeść mniej i rozsądnie, a ponadto poznałem swój organizm, jego potrzeby i przyzwyczajenia. Podjadanie to najgorszy wróg, nie tylko odchudzającej się osoby. Postanowiłem, że wydłużę swoje przerwy między posiłkami. Co prawda dietetycy zalecają, aby jeść częściej i mniej, ale na mnie to po prostu nie działało. Ja musiałem się najeść i dopiero wtedy mogłem wytrzymać bez kolejnych drobnych przekąsek - powiedział aktor w rozmowie z Gazeta.pl.

Cezary Żak skończył 61 lat. Jak wygląda?

22 sierpnia 2022 roku aktor skończył 61 lat. Ostatnio na Instagramie podzielił się zdjęciami z urlopu, który wraz z żoną spędził w Hiszpanii. Pod postem nie zabrakło komplementów zarówno w jego kierunku, jak i jego żony Katarzyny Żak:

Cudni
Piękni, młodzi i bogaci...
Pan Cezary coraz młodszy, ale Pani Kasia to już przegięła, cudowna!!!
Piękni in and out
Ależ jesteście piękni :)

- czytamy.

 
 
Więcej o: