Hitowe dodatki do domu z Lidla, Biedronki i Pepco. Te perełki kupisz do 20 zł!

Szukasz stylowych dodatków do swojego domu? Jeżeli nie chcesz przepłacać, warto zajrzeć do sklepów Lidl, Biedronka i Pepco. Znaleźliśmy tam ostatnio trzy perełki idealne do kuchni, za które zapłacisz do 20,00 zł.

Aby nasze wnętrze wyglądało modnie i oryginalnie nie trzeba przepłacać. Stylowe dodatki można zakupić także w niskich cenach w popularnych sieciówkach. Kilka perełek udało nam się znaleźć w sklepach Lidl, Biedronka i Pepco.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Doda Doda w odważnej sukience podgrzewa atmosferę. "Nie masz rywalek w Polsce"

Dodatki do domu ze sklepu Lidl. Stylowy kosz w niskiej cenie

W najnowszej gazetce sieci sklepu Lidl dostępnej w sklepach od 29 sierpnia dostępna będzie wyjątkowa oferta. Mowa tutaj o koszu na owoce z pokrywką, która idealnie sprawdzi się na taras czy do kuchni. Jego wymiary to około 27 × 22 cm a dostępne są w dwóch kolorach do wyboru. Cena za jedną sztukę wynosi 19,99 zł.

Dodatki do domu ze sklepu Lidl. Stylowy kosz w niskiej cenieDodatki do domu ze sklepu Lidl. Stylowy kosz w niskiej cenie Jan-Schneckenhaus/iStock.com

Biedronka: dodatki do domu w niskich cenach. Zastawa dostępna w wielu kolorach

W sklepach sieci Biedronka od 22 sierpnia dostępna jest wyjątkowa i stylowa zastawa. Są to kubki o pojemności 350 ml, miseczki 450 ml, filiżanki mieszczące 440 ml i talerzyki deserowe o średnicy 19 cm. Dostępne są one w wielu kolorach do wyboru, a cena za jedną sztukę każdego z tych dodatków wynosi 14,99 zł.

Biedronka: dodatki do domu w niskich cenach. Zastawa dostępna w wielu kolorachBiedronka: dodatki do domu w niskich cenach. Zastawa dostępna w wielu kolorach Jan-Schneckenhaus/iStock.com

Sprawdzony sposób na pranie dywanów? Kosztuje tylko 1 zł! Ten produkt upora się z każdym rodzajem zabrudzeń Czym wyczyścić dywan? Wykorzystaj szklankę octu, aby wyglądał jak nowy

Pepco oferuje stylową tacę. Jej cena tak jedyne 20 zł

W stałej ofercie sklepu Pepco możemy znaleźć dodatek idealny do kuchni czy salonu. Jest to pleciona taca w kolorze brązu idealna do przenoszenia np. filiżanek z kawą. Ma ona wymiary 24 × 24 × 11 cm. Posiada ona dwie drewniane rączki i zapłacimy za nią jedyne 20,00 zł.

Pepco oferuje stylową tacę. Jej cena tak jedyne 20 złPepco oferuje stylową tacę. Jej cena tak jedyne 20 zł Pepco

Więcej o: