Ola Żebrowska podzieliła się z fanami intymnym zdjęciem. Opowiada o urokach macierzyństwa. "Lewy górą"

Aleksandra Żebrowska, żona aktora Michała Żebrowskiego, to niezwykle zaradna przedsiębiorczyni, ale przede wszystkim mama czwórki dzieci. Kilka tygodni temu na świecie przywitała swoje czwarte dziecko - córeczkę. W postach w mediach społecznościowych pokazuje, jak faktycznie wygląda codzienność matek.

Aleksandra Żebrowska to mama czwórki pociech, która w swoich mediach społecznościowy publikuje bardzo wymowne, ale i piękne zdjęcia, które ukazują prawdę na temat macierzyństwa. Kobieta ma też ogromny dystans do otaczającego ją świata i bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami blaskami, a także cieniami macierzyństwa. Wczoraj opublikowała bardzo wymowne zdjęcie z równie ciekawym hasztagiem.

Zobacz wideo Ciepło doskwiera? Zrób sobie chłodzącą mgiełkę do ciała

Blaski i cienie macierzyństwa, czyli jak to jest naprawdę

Jeszcze jakiś czas temu kobieta relacjonowała swoją ciążę i to jak zmienia się jej ciało, pokazała również jak wraz z partnerem, przygotowują się do porodu. Teraz ujawnia blaski i cienie bycia mamą małej istotki, która całkiem niedawno przyszła na świat.

Za opublikowane zdjęcia nieidealnego brzucha zebrała bardzo dużo komentarzy mówiących o tym, że tego typu publikacje pozwalają innym kobietom oswoić się ze zmienionym ciałem po ciąży i porodzie.

 
I tak właśnie wygląda ciało kobiety po porodzie

- napisała jedna z fanek Oli Żebrowskiej.

"Lewy górą", czyli wymowny hasztag o podwójnym znaczeniu

W minioną niedzielę Robert Lewandowski obchodził swoje urodziny. Wielu celebrytów życzyło mu pomyślności w karierze sportowca oraz szczęścia i zdrowia w życiu osobistym. Swoim wymownym zdjęciem do życzeń dla słynnego piłkarza dołączyła się również Ola Żebrowska. Podpis pod nim #lewygora internauci odczytują w dwojaki sposób. Pierwszy oczywiście dotyczy życzeń dla Roberta, drugi przywołuje osobiste preferencje małego bobasa, który w trakcie karmienia zdecydowanie woli lewą pierś niż prawą.

 

Do dyskusji na ten temat włączyły się również fanki, które doskonale rozumieją, przez co przechodzi karmiąca mama.

Bo bliżej serca, mleczna kraina! U mnie górą szybka zmiana lewy-prawy-lewy
Mam to samo! W efekcie lewy prawie dwa rozmiary większy od prawego. Brafitterka tego nie ogarnia
U mnie też #lewygórą już 16 miesięcy

- piszą fani Oli Żebrowskiej.

Więcej o: