Chciała pokazać, jak zaoszczędzić. Internauci zniesmaczeni: "To takie żenujące"

Myślała, że zrobi tym filmikiem furorę, jednak się przeliczyła. Po tym, jak podzieliła się na TikToku swoim sposobem na "oszczędzanie" w restauracji, internautki oraz internauci nie zostawili na niej suchej nitki. - Jest duża różnica między byciem bystrym, a sknerą - komentują.
Zobacz wideo Tiktokowy trik na malowanie ust z patyczkiem. Sprawdzamy!

TikTok to kopalnia ciekawych, lecz często także budzących skrajne emocje filmików. Nie da się ukryć, że obecnie jest to jedna z najpopularniejszych platform w sieci, gdzie oprócz trendów, trików, wyzwań i układów tanecznych, znaleźć można wiele historii i porad z życia wziętych. Niektóre z nich, z różnych względów, zyskują ogromną popularność i trafiają do setek tysięcy, a nawet milionów osób.

Pokazała, jak "oszczędza". Myślała, że zrobi furorę, a wyszło odwrotnie. "Nawet awokado jest zażenowane"

W ostatnim czasie australijska tiktokerka, Milly Rose Bannister, postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami sposobem, który stosuje, by zaoszczędzić jedząc śniadanie na mieście. Wyznała, że zamawia tosty z jajecznicą, ale bez awokado, gdyż owoc ten przynosi ze sobą. Gdy otrzymuje zamówienie, kładzie na tosty swoje awokado, oszczędzając kilka dolarów, które zapłaciłaby zamawiając tę opcję z menu.

Ktoś jeszcze tak robi?

- zapytała na nagraniu.

Milly publikując ten filmik na swoim profilu prawdopodobnie spodziewała się zrobić furorę w sieci. Co prawda filmik obejrzało ponad 860 tys. osób, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy, jednak znaczna większość internautek oraz internautów skrytykowała jej postępowanie:

Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, jeśli przyniesiesz też tosty i jajecznicę
Byłam kelnerką przez 5 lat i to takie żenujące
Jedz w domu
Nawet awokado jest zażenowane
To jest ekstremalnie smutne
Jest duża różnica między byciem bystrym, a sknerą. Jedz u siebie, jeśli masz problem z płaceniem w kawiarni lub restauracji
Małe biznesy borykają się z problemami, to jest po prostu złe
Zrób coś w domu, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze
Mogłabyś przynajmniej wziąć na wynos
Zakłopotanie nie byłoby warte tych kilku zaoszczędzonych dolarów

- czytamy.

Proszę pamiętajcie: ta kawiarnia kwitnie. Właściciel kłamie. Nie zawsze to robię, tylko tutaj, kiedy jestem po zakupach w Coles. Wydałam tam w tym tygodniu 180 dolarów. Luz

- odpowiedziała tiktokerka na komentarze.

Więcej o: