Natasza Urbańska w odważnej sukience wspomina rolę w filmie "365 dni". Fani zachwyceni "esencja piękna"

Natasza Urbańska wie, jak zachwycić swoich fanów. W niedzielnym filmie na swoim Instagramie zaprezentowała się w odważnej i wykrojonej sukni. Nawiązała nią do jednej ze swoich tegorocznych ról. Internauci nie kryli zachwytu.

Natasza Urbańska to popularna polska piosenkarka, prezenterka i aktorka, która nie od dziś zachwyca oraz szokuje swoimi odważnymi kreacjami. Tym razem zapozowała w mocno odkrytej, bordowej sukni.

Zobacz wideo Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni" rolę Włoszki. "Wspaniała propozycja"

"Tęsknicie za Anną?". Natasza Urbańska w odważnej sukni

Aktorka wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Nie boi się niebanalnych, przebojowych kreacji, które jednych zachwycają, a drugich szokują. Tak było też tym razem. Natasza Urbańska opublikowała filmik, na którym ma na sobie wyciętą, bordową suknię. Tę samą, co na festiwalu w Sopocie. W poście pod fotografią zapytała swoich fanów:

Tęsknicie za Anną?

Natasza Urbańska w roli Anny w filmie "365 dni: Ten dzień".

W kwietniu na platformie Netflix premierę miał jeden z najgłośniejszych filmów tego roku - "365 dni: Ten dzień". Aktorka wcieliła się w nim w rolę byłej dziewczyny głównego bohatera, Annę. To właśnie do niej nawiązuje w swoim pytaniu. Na reakcję pod postem nie musiała długo czekać. Większość odpowiedzi była twierdząca, ponadto fani zaczęli komplementować urodę oraz ubiór aktorki:

Przepiękna jesteś!
Śliczna
Esencja piękna!
Jak z bajki
Nie masz pojęcia jak bardzo za tobą tęsknimy
Tak, tak, tak, Natasza piękna jak słońce
 

Czerwona sukienka dla kobiet, które wiedzą, czego chcą

Natasza Urbańska w swojej kreacji wygląda oszałamiająco. Nic dziwnego, że zdecydowała się na czerwień, która idealnie pasuje do kobiet silnych i zdecydowanych. Symbolizuje miłość, pożądanie i dominację, dodaje pewności siebie. Kobieta ubrana w czerwień wie, czego chce od życia. Dla osób, które również kochają ten kolor, jednak zdecydowanie wolą zakryć trochę więcej ciała mamy dwie propozycje pięknych, kobiecych sukienek, które nadadzą się zarówno na co dzień jak i wyjątkowe okazje. A przy tym kosztują mniej niż 100 zł.

Odważna sukienka Nataszy UrbańskiejOdważna sukienka Nataszy Urbańskiej mohito.com

Odważna sukienka Nataszy UrbańskiejOdważna sukienka Nataszy Urbańskiej renee.pl

Więcej o: