Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 11. rocznicę ślubu. Przypadkowa znajomość, wielka miłość i ponowne oświadczyny

Paulina Sykut-Jeżyna oraz Piotr Jeżyna to jedna z najbardziej zgodnych par oraz udanych związków w show-biznesie. Są ze sobą już prawie ćwierćwieku, a niedawno świętowali także 11 rocznicę ślubu. Jak zaczęła się ich miłość?

Znajomość tej pary liczy już ponad 20 lat. Poznali się, gdy Paulina Sykut-Jeżyna była jeszcze nastolatką. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, lecz ich historia jest na miarę filmów romantycznych, które można oglądać na szklanym ekranie. Dziś są praktycznie nierozłączni. Jak ich losy się złączyły?

Zobacz wideo Sykut-Jeżyna w sukience, w której wygląda "olśniewająco i bardzo seksownie"

Przypadkowa znajomość, obecnie wielka miłość. Jak rozkwitała miłość pomiędzy Pauliną Sykut-Jeżyną a Piotrem Jeżyną?

Dwójka nieznajomych, poznanych przypadkowo przez wspólnego kolegę. Dziennikarka była wtedy jeszcze nastolatką. Ona miała 16 lat, on zaś 26. Zaczęło się od kolegowania się oraz wspólnej sympatii. On był wtedy związany z inną dziewczyną, zaś młoda prezenterka nie czuła się gotowa na poważny związek. Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z "Na Żywo" stwierdziła:

To nie był jeszcze ten moment

Nie ulega jednak wątpliwości, że obydwoje wpadli sobie w oko i wywarli na sobie ogromne wrażenie. Ich znajomość, zanim przerodziła się w miłość trwała dwa lata. To sporo czasu, zanim ta para zakochała się w sobie. Dziś są niemal nierozłączni od ponad 20 lat.

Ponowne oświadczyny oraz ślub. Kiedy padło sakramentalne "tak"?

Piotr Jeżyna postanowił oświadczyć się ukochanej w 2007 roku, lecz nie tylko. Zrobił to ponownie 4 lata później. Mężczyzna wychodzi z założenia, że jeżeli od zaręczyn para przez rok nie stanęła na ślubnym kobiercu, należy wręczyć pierścionek raz jeszcze. Sakramentalne "tak" padło 20 sierpnia 2011 roku w Puławach. Jest to rodzinna miejscowość Pauliny Sykut-Jeżyny. W 2016 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dzisiaj na profilu na Instagramie prezenterki można znaleźć wiele zdjęć z mężem oraz córką - Różą. Gwiazda opublikowała również niedawno zdjęcie ze ślubu, na której widać ją w białej sukni ślubnej u boku ukochanego.

Całkiem niedawno. 11. rocznica ślubu. 20 sierpnia 2011 roku. 24 lata razem.
 

Pod postem nie zabrakło wielu gratulacji ze strony fanów:

Gratulacje, kolejnych 11 życzę
Dużo szczęścia 
Ale ten czas leci, gratulacje!
Ależ piękna Panna Młoda, naturalna, skromna, dziewczęca, po prostu ślicznie

Parę łączy nie tylko miłość. Są nierozłączni również w innej kwestii

Paulinę Sykut-Jeżynę wraz z mężem łączy jeszcze jedna kwestia oprócz miłości. Są to sprawy zawodowe, gdyż Piotr Jeżyna jest jej menedżerem, towarzyszy jej podczas imprez oraz ma wpływ na podejmowane decyzje zawodowe. W rozmowie z "Galą" mąż prezenterki opisał ich współpracę w słowach:

Pracuję z nią od siedmiu lat, zostałem jej menedżerem. Oddała mi się w 100 procentach w decyzjach zawodowych i nie narzeka.
Więcej o: