Brooke z "Mody na sukces" skończyła 61 lat. Aktorka zachwyca wyglądem i zgrabną sylwetką

Katherine Kelly Lang od 35 lat gra Brooke w kultowym już serialu "Moda na sukces". Niedawno aktorka świętowała swoje sześćdziesiąte pierwsze urodziny. Jak obecnie wygląda? - Nigdy się nie zestarzejesz, każdego dnia wyglądasz coraz młodziej - komentują internauci.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

"Moda na sukces" jest jednym z najpopularniejszych seriali na świecie, który emitowano w prawie 100 krajach. Znalazł się dzięki temu w Księdze rekordów Guinnessa. Jest to także najdłużej emitowany serial telewizyjny w Polsce. Jedną z głównych postaci w serialu była i nadal jest Brooke Logan, grana od 35 lat przez Katherine Kelly Lang. Jak wygląda obecnie aktorka wcielająca się w tę postać? Trzeba przyznać, że mimo upływu lat prezentuje się fantastycznie. 

Brooke z "Mody na sukces" skończyła 61 lat

Katherine Kelly Lang jest amerykańską aktorką i fotomodelką. W wieku osiemnastu lat poszła w ślady matki i została aktorką. Zadebiutowała w niewielkiej roli, w komedii Skatetown, U.S.A. u boku Scotta Baio, Patricka Swayze i Rona Palillo. Później m.in. reklamowała stroje sportowe jako Dziewczyna Kalifornii lat 80. Międzynarodową sławę zyskała jednak grając Brooke w serialu "Moda na sukces". Niewiele osób pamięta jednak, że choć z tą operą mydlaną związana jest od 35 lat, to w tym czasie dwa razy ją zastąpiono - w 1987 i 1997 roku. Mimo że 25 lipca 2022 roku Katherine Kelly Lang skończyła 61 lat, nieustannie zachwyca swoim wyglądem oraz kondycją fizyczną, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami na Instagramie regularnie pojawiają się komplementy od fanek i fanów:

Piękna.
Wyglądasz świetnie!
Nigdy się nie zestarzejesz, każdego dnia wyglądasz coraz młodziej.
Olśniewająca!
 

Sekret świetnego wyglądu aktorki

Wiele osób zapewne zastanawia się, jak ona to robi, że tak wygląda. Otóż sekretem jej świetnej formy są nie tylko zabiegi medycyny estetycznej, lecz przede wszystkim sport. Katherine uwielbia jazdę na rowerze, bieganie i od lat jeździ także konno. Ma własną stadninę i startuje w wyścigach. Ponadto jest wegetarianką i miłośniczką zdrowego stylu życia.

Trenuję do wyścigów Ironman, pływam, jeżdżę na rowerze, biegam do triathlonów... również trenuję siłowo

- napisała Katherine Kelly Lang na Instagramie jednej z fanek, gdy ta zapytała, co dokładnie aktorka trenuje.

 
Więcej o: