Krótkie fryzury damskie 2022. Kochają je gwiazdy po 50.! Odmładzają i podkreślają rysy twarzy

Przedstawimy dziś krótkie fryzury damskie 2022, które kochają polskie gwiazdy po 50. Bez wątpienia odmładzają i podkreślają rysy twarzy. Zobaczysz je m.in. u Małgorzaty Kożuchowskiej, Danuty Stenki i Magdaleny Cieleckiej.

W niedługim czasie wybierasz się do fryzjera i szukasz inspiracji na nową fryzurę? Mamy dziś dla ciebie trzy ciekawe propozycje. Niektóre są odważne inne bardziej klasyczne łączy je jednak jedno. Kochają je polskie gwiazdy po 50.

Zobacz wideo Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Tego koka zrobisz w mgnieniu oka

Krótkie fryzury damskie 2022: Danuta Stenka wie, jak wyglądać młodziej

Fryzura Danuty Stenki jest praktyczni niezmienna od lat. Jedyne co jest modyfikowane to długość kosmyków. W ostatnim czasie aktorka stawia jednak na krótsze boki i dłuższą górę, która daje pole do popisu przy modelowaniu pasm. Dodatkowo warto wspomnieć, że jej fryzura jest w czarnym kolorze z prześwitami siwizny, która dodaje całości naturalności i uroku.

 

Małgorzata Kożuchowska i jej krótka fryzura 2022

Choć Małgorzata Kożuchowska jeszcze nie tak dawno zachwycała wszystkich bardzo krótkimi włosami, to teraz stawia na straight boba w kolorze blond. Fryzurę tą charakteryzuje równe cięcie na całej długości. Uzyskujemy wtedy efekt, jakby fryzjer niemalże od linijki robił cięcie. Jest to chyba najbardziej klasyczna odmiana boba. Aby takie uczesanie robiło wrażenie, trzeba zadbać, aby wszystkie pasma zawsze były proste, wiec jest ono trochę wymagające.

 

Krótkie fryzury damskie 2022, które mają pazura. Magdalena Cielecka wie, jak podkreślić rysy twarzy

Magdalena Cielecka zdecydowała się w tym roku na mocną zmianę wyglądu. Postawiła przy tym na krótkie cięcie na chłopczycę. Jej włosy są dużo krótsze niż były dotychczas, lecz nadal można je w różny sposób modelować. Jest to dość zadziorne strzyżenie, które wyostrza rysy twarzy. Do tej pory włosy aktorki były bardzo długie, lecz nowe cięcie „na zapałkę", przy jej wyrazistej i klasycznej urodzie było strzałem w dziesiątkę!

 
Więcej o: