Nawet 300 zł mniej za walizki? Wyprzedaż sezonowa trwa! Rabaty w Wittchen i Puccini nawet do 60%

Sezon wyprzedażowy to idealna okazja, by uzupełnić braki w naszej szafie i wyposażeniu. Miłośników wyjazdów i podróży z pewnością zainteresują promocje na porządne walizki, dzięki którym zabiorą na kolejny wyjazd wszystko, co będzie im potrzebne.

Choć okres wakacyjny powoli dobiega końca, wielu miłośników urlopu po sezonie dopiero zaciera ręce na nadchodzące wojaże. Niezależnie od tego, czy wróciliśmy z wyjazdu, czy dopiero się na niego wybieramy, porządne walizki zawsze się przydadzą. Koniec lata to idealny moment na zakupy, gdyż to właśnie wtedy zaczynają się wyprzedaże. Korzystne promocje na swój asortyment wprowadza wiele firm. Wybrane modele kupisz nawet 60% taniej

Zobacz wideo Jak spakować ubrania, by zająć minimum miejsca? Znamy genialny patent ze skarpetkami

Mała walizka do samolotu czy na szybkie zwiedzanie miasta

Dla miłośników city-breaków czy krótkich wypadów idealnie nadadzą się walizki kabinowe. Dzięki swoim uniwersalnym wymiarom (w okolicach 55x40x20 cm) możesz zabrać je na pokład samolotu jako bagaż podręczny. Bez problemu zmieszczą się do bagażnika samochodu czy nad głowy pasażerów w pociągu. Są zgrabne, wytrzymałe i wbrew pozorom pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Walizka kabinowa to must have każdego podróżnika — zarówno mniej aktywnego, który raz na czas wybiera się w krótką podróż służbową, jak i doświadczonego, który doceni jej lekkość, wygodę i uniwersalność. 

Walizki, wyprzedaż sezonowaWalizki, wyprzedaż sezonowa puccini.pl

W średniej walizce pomieścisz najpotrzebniejsze rzeczy i jeszcze więcej

Na dłuższych wypadach sprawdzą się walizki średnie. Pomieszczą najpotrzebniejsze rzeczy oraz na przykład ciepłe ubrania. Ze względu na większe wymiary (średnio 70x45x26 cm) takiej walizki nie weźmiesz ze sobą już jako bagażu podręcznego w samolocie, jedynie jako rejestrowany. Bez problemu poradzisz z nią sobie w pociągu czy autobusie.

Średnia walizka WittchenŚrednia walizka Wittchen wittchen.com

Duża walizka na wyjątkowo duże potrzeby, idealna dla rodzin

Na długie, wakacyjne wyjazdy, zwłaszcza z dziećmi, zdecyduj się na dużą walizkę, która pomieści wszystko, czego będzie ci trzeba. Jej pojemność docenisz w szczególności, gdy wybierzesz się w miejsca, gdzie ciężko o zakup niezabranych z domu rzeczy. Choć ze względu na swoje wymiary i często również wagę, jest trudniejsza w prowadzeniu, dzięki dobrej jakości materiałom, jak kółka, podnóżek czy uchwyt, poradzą sobie z nią także drobniejsze osoby.

Duża walizka WittchenDuża walizka Wittchen wittchen.com

Więcej o: