Polskie gwiazdy, które zmniejszyły piersi. Zabieg ten wykonały m.in. Doda i Agnieszka Woźniak-Starak

Każda kobieta chce się czuć dobrze w swoim ciele. Niekiedy, aby tak było, poddaje się różnym operacjom plastycznym. Czasem pod skalpel idzie nos, a innym razem brzuch. Te Polskie gwiazdy zmniejszyły sobie piersi.

W Polsce i na świecie coraz częściej i bardziej otwarcie mówi się o wykonywaniu operacji plastycznych. Czasem, aby kobieta dobrze poczuła się w swoim ciele, stawia na zabieg powiększenia piersi. Inne natomiast wręcz przeciwnie wolą, aby ich dekolty się zmniejszyły. Wśród gwiazd w polskim w show-biznesie znalazło się kilka kobiet, które poddały się takiemu zabiegowi.

Zobacz wideo David Hasselhoff świętował 70 urodziny. Na imprezie bawiły się gwiazdy "Słonecznego patrolu"

Polskie gwiazdy, które zmniejszyły piersi. Zabieg ten wykonała m.in. Doda

Doda od początku swojej kariery lubi zakładać wyzywające stylizacje podkreślające jej dekolt. Na przestrzeni lat jednak coś się zmieniło a dokładniej rozmiar jej piersi. W 2018 roku postanowiła poddać się ona zabiegowi pomniejszania ich. Dorota Rabczewska otwarcie się do tego przyznała.

DodaDoda Dorota Rabczewska/Instagram.com

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła piersi

Zbyt duże piersi często utrudniają życie i są przyczyną wielu schorzeń. Czasem też z powodów estetycznych kobiety marzą, aby ich rozmiar się zmniejszył. Choć temat jest rzadko poruszany, dotyczy sporej grupy dziewcząt i kobiet. Takiemu zabiegowi poddała się także Agnieszka Woźniak-Starak. Miało to miejsce w wakacje 2019 roku. Choć kobieta kiedyś je również powiększała, to jednak po latach postanowiła wrócić do dawnego rozmiaru.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak/Instagram.com

Karolina Gilon postawiła na zabieg zmniejszania piersi ze względów zdrowotnych

Jedna z bardziej charakterystycznych twarzy Polsatu Katarzyna Gilon również ma za sobą zabieg zmniejszania piersi. Jak sama informowała, zdecydowała się na niego, ze względów zdrowotnych. Jak mówiła w rozmowie z Pomponikiem:

Miałam tak duże piersi, że cały czas chodziłam zgarbiona, a do tego ciężko było mi się odpowiednio ubrać. Nie czułam się komfortowo z własnym biustem i postanowiłam coś z tym zrobić. Wydałam na ten zabieg 12 tysięcy złotych.


Do zabiegu doszło w 2015 roku.

Karolina GilonKarolina Gilon Karolina Gilon/Instagram.com

Więcej o: