Ona ma 22 lata, on 57. "Nasza miłość jest wyjątkowa". Ludzie mówią, że jest z nim dla pieniędzy

Britnye i James często muszą mierzyć się z krytyką. Zdaniem wielu komentujących, kobieta jest zbyt młoda i zbyt ładna dla swojego partnera. Choć różnica wieku między nimi to 35 lat, twierdzą, że ich miłość jest prawdziwa i wyjątkowa. - Wcześniej byłem żonaty przez 30 lat. Kupiłem mojej byłej żonie Maserati i płaciłem za wszystko, a jest w moim wieku. I co za różnica? - mówi James.
Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się także profile, gdzie ludzie dzielą się swoim prywatnym życiem. Tego typu profil prowadzą np. Britnye i James, którzy chętnie opowiadają o swoim związku z dużą różnicą wieku.  

Poznali się przez przypadek i zakochali. Ludzie twierdzą, że po prostu "leci" na jego pieniądze 

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach duża różnica wieku w związku nie powinna nikogo dziwić. A jednak, takie relacje nadal potrafią wywołać ogromne emocje. Tak jest właśnie w przypadku relacji 22-letniej Brightnye i 57-letniego Jamesa, którzy poznali się przez przypadek w restauracji. Od 14 miesięcy tworzą parę, a swój związek relacjonują na TikToku.

Choć sami mówią, że ich związek jest prawdziwy, a ich miłość wyjątkowa, często słyszą krytykę i negatywne komentarze na swój temat. Podobno nawet dwie z czterech córek Jamesa są tak przeciwne tej relacji, że grożą Brightnye.

Pod publikowanymi przez nich filmikami regularnie pojawia się sporo komentarzy. Część osób nie wierzy w ich miłość i krytykuje, inni natomiast wspierają:

Miłość to tylko karta kredytowa
On musi być bogaty
Leci na jego pieniądze
Tak długo, jak jesteście szczęśliwi i kochacie się nawzajem, nie ma znaczenia, co myślą inni
Wiek to tylko liczba
Życie jest krótkie, cieszcie się nim i nie zwracajcie uwagi, co myślą inni

- piszą.

- Wasze komentarze są interesujące. Wiele z nich dotyczy pieniędzy, co jest śmieszne. Wcześniej byłem żonaty przez 30 lat. Kupiłem mojej byłej żonie Maserati i płaciłem za wszystko, a jest w moim wieku. I co za różnica? - odpowiedział internautom James w jednym z postów.

Więcej o: