Ona ma 22 lata, on 57. "Nasza miłość jest wyjątkowa". Ludzie mówią, że jest z nim dla pieniędzy

Britnye i James często muszą mierzyć się z krytyką. Zdaniem wielu komentujących, kobieta jest zbyt młoda i zbyt ładna dla swojego partnera. Choć różnica wieku między nimi to 35 lat, twierdzą, że ich miłość jest prawdziwa i wyjątkowa. - Wcześniej byłem żonaty przez 30 lat. Kupiłem mojej byłej żonie Maserati i płaciłem za wszystko, a jest w moim wieku. I co za różnica? - mówi James.
Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się także profile, gdzie ludzie dzielą się swoim prywatnym życiem. Tego typu profil prowadzą np. Britnye i James, którzy chętnie opowiadają o swoim związku z dużą różnicą wieku.  

Opublikowała w sieci żartobliwy filmik. Kilka dni później została zwolniona z pracy w szkoleOpublikowała w sieci żartobliwy filmik. 5 dni później zwolniono ją z pracy

Poznali się przez przypadek i zakochali. Ludzie twierdzą, że po prostu "leci" na jego pieniądze 

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach duża różnica wieku w związku nie powinna nikogo dziwić. A jednak, takie relacje nadal potrafią wywołać ogromne emocje. Tak jest właśnie w przypadku relacji 22-letniej Brightnye i 57-letniego Jamesa, którzy poznali się przez przypadek w restauracji. Od 14 miesięcy tworzą parę, a swój związek relacjonują na TikToku.

Choć sami mówią, że ich związek jest prawdziwy, a ich miłość wyjątkowa, często słyszą krytykę i negatywne komentarze na swój temat. Podobno nawet dwie z czterech córek Jamesa są tak przeciwne tej relacji, że grożą Brightnye.

Para, którą dzieli 37 latMiędzy nimi jest 37 lat różnicy. Spodziewają się pierwszego dziecka

Pod publikowanymi przez nich filmikami regularnie pojawia się sporo komentarzy. Część osób nie wierzy w ich miłość i krytykuje, inni natomiast wspierają:

Miłość to tylko karta kredytowa
On musi być bogaty
Leci na jego pieniądze
Tak długo, jak jesteście szczęśliwi i kochacie się nawzajem, nie ma znaczenia, co myślą inni
Wiek to tylko liczba
Życie jest krótkie, cieszcie się nim i nie zwracajcie uwagi, co myślą inni

- piszą.

- Wasze komentarze są interesujące. Wiele z nich dotyczy pieniędzy, co jest śmieszne. Wcześniej byłem żonaty przez 30 lat. Kupiłem mojej byłej żonie Maserati i płaciłem za wszystko, a jest w moim wieku. I co za różnica? - odpowiedział internautom James w jednym z postów.

Więcej o: