Monika Olejnik olśniewa wigorem i piękną sylwetką w stroju kąpielowym. "Co za forma Pani Moniko!"

Monika Olejnik mimo skończonych niedawno 66 lat, wciąż zaraża wigorem i pozytywną energią, a jej wysportowana sylwetka jest godna podziwu! Na swoim Instagramie regularnie zachęca widzów do prowadzenia aktywnego trybu życia, pokazując na własnym przykładzie, że wiek to jedynie liczby. Fani nie kryją zachwytu.

Monika Olejnik pomimo trwających wciąż wakacji, nie odpuszcza sobie codziennej dawki ćwiczeń.  Regularnie zachęca swoich odbiorców na Instagramie do uprawiania sportu i zachwyca sylwetką, której może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Część lata postanowiła spędzić w malowniczych Włoszech. To właśnie tam powstał jej najnowszy post, na którym zaprezentowała użytkownikom portalu przykładowe ćwiczenia wykonywane w towarzystwie odgłosów cykad oraz kojących, naturalnych krajobrazów.

 

66-latka zaprezentowała się w przepięknym, jednoczęściowym stroju kąpielowym z odkrytymi plecami, a jej figura i pozytywna energia zachwyciła fanów: 

Brawo Pani Moniko!
Co za forma Pani Moniko!
Wow! To jest kobieta!
Inspiracja jak zawsze.

Sekret świetnego wyglądu dziennikarki? Znamy odpowiedź!

Monika Olejnik jest pasjonatką sportu, uwielbia bieganie, co od lat relacjonuje swoim fanom na Instagramie. Nie tylko prezentuje wykonywane przez siebie ćwiczenia, ale także zachęca wszystkich do podejmowania aktywności fizycznej i zaraża pozytywną energią. Nie ważne czy przebywa na wakacjach, czy mierzy się z nadmiarem pracy, 66-letnia dziennikarska zawsze znajdziesz czas na codzienny trening. Jak możemy zaobserwować na jej profilu, kobieta nie zwalnia tempa!

W swoim najnowszym poście zaprezentowała internautom nagranie, na którym robi tzw. "deskę". Wspomniane ćwiczenie angażuje wszystkie mięśnie głębokie brzucha, ramion, pleców oraz nóg. Dziennikarka pokazała fanom, że zastygniecie w takiej pozycji to dla niej nic trudnego, prezentując przy tym swoją niesamowitą formę fizyczną i przepiękną sylwetkę. Samodyscyplina Moniki Olejnik jest podziwiana przez setki tysięcy użytkowników, a na część z nich podziałała motywująco. 

Wyprzedaż damskich strojów jednoczęściowych w Reserved. Ceny obniżone nawet o 57 procent! 

Monika Olejnik zachwyciła użytkowników Instagrama swoją przepiękną sylwetką, którą podkreślił ponadczasowy, jednoczęściowy strój kąpielowy z wyciętymi plecami. Podobne ubranie już teraz znajdziemy w promocyjnych cenach na półkach sklepu Reserved. Kostium przepięknie wysmukli i podkreśli figurę. Ponadto zapłacimy za niego jedynie 49,9 złotych!

kostium kąpielowykostium kąpielowy Reserved.com

Więcej o: