Horoskop dzienny 2 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 września. Piątek to dzień, który można zaplanować tak, jak chcemy. Czy uda się zrealizować wszystkie założenia? A może Gwiazdy mają wobec nas własne plany.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany poczują dziś, że aktualna sytuacja nie bardzo im odpowiada. Może warto zweryfikować następne kroki z kimś, kto pomoże Wam wyruszyć na nieznane lądy. Może to być doradca zawodowy, coach lub po prostu doświadczony znajomy. Może to już czas na całkiem nowy rozdział. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byk od zawsze czuł, że został stworzony do wyższych celów. Wasz potencjał jest niewyczerpany, zamiast tracić czas na nieistotne tematy, Byk powinien skupić się na zadaniu i za wszelką cenę dążyć do celu. Spełnienie i sukces są już naprawdę blisko.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta poczują się dziś zdradzone, ktoś nadwyręży Wasze zaufanie. To, co możecie teraz zrobić to od razu wyznaczyć granice. Czas pomyśleć o sobie, Bliźnięta muszą przestać spełniać oczekiwania innych. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak musi się nauczyć odpuszczać, nie wszystkie sprawy trzeba stawiać na ostrzu noża. W momencie, gdy Rak zrobi miejsce innym, sam będzie mógł wreszcie odpocząć. Takie podejście wyjdzie Wam na zdrowie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew ma w sobie dwie siły, jedna chce wszystko niszczyć, druga mozolnie buduje od nowa. Na dłuższą metę ciężko jest znaleźć równowagę, dlatego Lew musi wrócić do początku, do prostych rzeczy, które sprawiają Wam radość. Małe rytuały czynią życie łatwiejszym. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna poczuje dziś, co znaczy ochrona wszechświata. Sprawa, która od dawna spędzała Wam sen z powiek, teraz nabierze nowego rozpędu i wszystko zakończy się po Waszej myśli. Czarne chmury zastąpi radosne słońce.  

Horoskop dzienny - Waga

Waga powinna się dziś na chwilę zatrzymać po to, aby popatrzeć na to wszystko, co do tej pory udało Wam się osiągnąć. Czas trochę zwolnić i zacząć żyć pełną piersią. Nie można skupiać się tylko na pracy i obowiązkach. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny przestać iść pod prąd, życie w kontrze nie należy do łatwych. Czasami lepiej spojrzeć na wszystko z lotu ptaka, dystans jest najlepszym doradcą, na każdą sytuację warto spojrzeć z odpowiedniej odległości. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec właśnie stoi u progu wielkiej zmiany, ale sam nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy. Czas otworzyć się na nowe i zaufać losowi, Wasze karty mają w sobie dużo słońca, wystarczy wpuścić je do środka. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec powinien wsłuchać się dziś w głos własnego serca, nieważne co mówią inni. Teraz jest dobry czas no to, aby zrealizować swoje najskrytsze pragnienia. Miłość znajdzie drogę, wystarczy zaufać intuicji.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniku najwyższy czas na relaks, wybierz się dziś na długi spacer, a może warto odświeżyć garderobę na nowy sezon? Rób dziś to, co sprawia Ci radość, to bardzo ważne. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby muszą nauczyć się odmawiać, nie zawsze musicie być na każdym spotkaniu rodzinnym i nie zawsze musicie siedzieć w pracy po godzinach. Równowaga jest dla Was bardzo ważna, dlatego warto dbać o swoje granice. 

Więcej o: