Internauta do Julii Kamińskiej "pięknym kobietom brakuje dzisiaj klasy". Aktorka odpowiedziała. Dosadnie

Julia Kamińska znowu zachwyciła swoich obserwujących na Instagramie. Wszystko za sprawą gorących zdjęć prosto z europejskiej stolicy mody, czyli Paryża, opatrzonych opisem "stanik, szorty i skutery". Na reakcję, ze strony fanów, nie trzeba było długo czekać.

Julia Kamińska to jedna z najbardziej lubianych popularnych polskich aktorek. Jej profil na Instagramie śledzi już przeszło prawie 300 tysięcy osób. Gwiazda zasłynęła w dużej mierze, dzięki roli Urszuli Cieplak w serialu TVN "BrzydUla". Oprócz tego aktorka z wykształcenia jest germanistką, a na co dzień nie boi się zabierać głosu w ważnych kwestiach społecznych. Ostatnio mogliśmy ją oglądać na szklanym ekranie, w kolejnym zawodowym projekcie, gdzie zasiadła w gronie jury w programie "Mask Singer".

Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu „BrzydUla". Czy faworyzuje niektórych aktorów?

Seksowne zdjęcia Julii Kamińskiej prosto z ulic Paryża. "Stanik, szorty i skutery"

Julia Kamińska regularnie publikuje wiele ujęć, ukazujących kulisy jej życia zawodowego oraz prywatnego na swoim profilu na Instagramie. 34-latka dostarcza fanom nie tylko zdjęcia, które powstały w danej chwili, lecz również wiele fotografii będących efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych. Ostatnio aktorka pochwaliła się seksownym ujęciem prosto ze stolicy Francji, Paryża. Artystka opisała zdjęcie słowami: 

Stanik, szorty i skutery

Na zdjęciu widzimy Kamińską opierającą się o skuter w koronkowej bieliźnie wystającej spod narzuconej na ramiona bluzy oraz w dzianinowych szortach. Aktorka nie zapomniała też o symbolu paryskiej mody, czyli berecie. Całość utrzymana jest w ciemnej, granatowej kolorystyce.

 

Reakcja fanów mówi sama za siebie. "Jak prawdziwa Francuzka"

Zmysłowe ujęcie opublikowane w sieci nie przeszło bez echa. Na reakcję ze strony fanów nie trzeba było długo czekać, a ci nie szczędzą Julii Kamińskiej komplementów. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele emocjonujących i pozytywnych reakcji.

No i cały Paryż stoi, widząc takie CUDO.
Piękną Julka modelką jesteś.
W tym bereciku jest Pani jak paryżanka.
Jak prawdziwa Francuzka

Pojawił się też wpis obserwatorki, która zarzuciła aktorce brak klasy.

Czyli....... tani lans. Czego się nie robi dla kasy.....smutne jest to ze pięknym kobietom brakuje dzisiaj klasy.

Julia Kamińska pośpieszyła z odpowiedzią na komentarz, podsumowując.

Za to ocenianie przychodzi wielu osobom z wielką łatwością :] i słusznie, bo przecież kobieta z klasą powinna być skromna i chować ciało. A jeśli jest z niego dumna, to grzech i brak klasy. :]
 
Więcej o: