Pamiętacie Teresę z "M jak Miłość"? Ukochana Pawła ma dziś 47 lat! Wiemy, co słychać u Joanny Sydor

Teresa Makowska to postać z serialu "M jak Miłość", która budziła skrajne emocje. "Zakazana" miłość Pawła Zduńskiego niekiedy irytowała telewidzów, a niekiedy wzruszała. Związek rozpadł się m.in. ze względu na dużą różnicę wieku między kochankami. Czym obecnie zajmuje się odgrywająca tę rolę Joanna Sydor? Dziś ma 47 lat.

Pomysłów na związki Pawła Zduńskiego produkcja miała bardzo wiele. Kobiety w życiu tego bohatera odegrały ogromną rolę i nie raz wpędziły go w kłopoty. Madzia, Sylwia, Ala oraz Teresa, to jednak najważniejsze z nich. Jego relacja z Teresą Makowską budziła największe kontrowersje, przede wszystkim ze względu na wiek. Młody chłopak jeździł do ukochanej aż do Szczecina, a starsza partnerka miała tam wiele niepozałatwianych spraw. Przeszkodą okazał się były partner i dziecko. Po tym rozczarowaniu Mostowiak próbował odebrać sobie życie. Widzów czasem irytowało niezdecydowanie kobiety, ale romans tych dwojga potrafił i wzruszyć. Co dziś dzieje się z odgrywającą tę rolę Joanną Sydor? Aktorka ma 47 lat. 

Zobacz wideo Wywiad z Tomaszem Ossolińskim i Ewą Różewską

Joanna Sydor dołączyła do obsady serialu w 2003 roku

Pomimo tego, że aktorka wcieliła się w rolę Teresy z "M jak Miłość" w 2003 roku, to już była rozpoznawalną twarzą telewizji. Od 1995 roku grała głównie w telewizyjnych spektaklach, ale już w 2001 roku zagrała w serialu "Więzy krwi". Potem przyszedł czas na film kryminalny "Tam i z powrotem", aż w końcu w 2002 roku zagrała Justynę w "Na dobre i na złe". Zaraz po tej roli otrzymała rolę Teresy, a dwa najpopularniejsze wówczas w Polsce seriale dały jej ogromną szansę, aby stała się gwiazdą.

 

Joanna Sydor dziś ma 47 lat. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Joanna Sydor nie zrezygnowała z aktorstwa. Pomimo tego, że w 2006 roku aktorka odeszła z obsady serialu, to postać Teresy przywrócono do serialu w 2017 roku, jednak tylko na chwilę, aby ponownie obudzić w Pawle Zduńskim wiele emocji. Przez lata grywała jednak w innych filmach. Joannę Sydor można było oglądać m.in. w filmie "Kto nigdy nie żył", serialu "Kryminalni", "Kasia i Tomek", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex" i innych. Jej najnowsza rola, to rola Marleny w "Komisarz Mama".

 

Aktorka prowadzi profil w mediach społecznościowych. Nadal zachwyca urodą i niemal wcale się nie zmieniła! Prywatnie jest mamą dwóch synów - Stanisława i Antoniego. Co ciekawe, aktorstwo to nie jej jedyna pasja. W 2014 roku skończyła studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

 
 
Więcej o: