Zachwycający występ Sary James w półfinale "Mam talent". "Jesteś absolutnie niesamowita"

Sara James wystąpiła w trzecim półfinale 17. edycji "America's Got Talent". Ponownie zrobiła ogromne wrażenie na jurorach, jak i publiczności swoim niesamowitym talentem oraz doborem piosenki. W sieci po jej występie zawrzało!

Na ten moment czekała nie tylko Sara James, ale też miliony jej fanów w Polsce. 14-latka podczas castingów do programu otrzymała złoty przycisk od Simona Cowella, czym samym przeszła od razu do odcinków półfinałowych. Wówczas zaśpiewała utwór "Lovely" Billie Eilish. Do odcinka na żywo młoda wokalistka postawiła na równie wymagający repertuar. Opinie jury i widzów nie pozostawiają złudzeń - "to talent supergwiazdy".

Doda Doda w odważnej sukience podgrzewa atmosferę. "Nie masz rywalek w Polsce"

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Sara James w amerykańskim "Mam talent". Głosowanie wciąż trwa

Na kanale NBC wyemitowany został na żywo trzeci półfinałowy odcinek "Mam talent". Sara James zaprezentowała się na scenie jako ostatnia, zapewniając niezwykle efektowne zakończenie. Polka swoje wokalne umiejętności postanowiła pokazać w piosence "Rocketman" Eltona Johna, a więc wysoko ustawiła sobie poprzeczkę. 

Jak jej poszło? Owacje na stojąco i opinie pojawiające się w sieci z pewnością najlepiej to prezentują. Po występie Sary, jako pierwszy głos zabrał Simon Cowell. - Jestem bardzo wzruszony, bo wiem, ile to dla Ciebie znaczy. (...) Tak przy okazji, to wybór piosenki był po prostu genialny. (...) Myślę, że Elton John będzie retweetował twój występ.

Wiele ciepłych słów usłyszała także od pozostałych jurorów. - Muszę powiedzieć Simon, że wiesz, jak wybierać gwiazdy. Tutaj mamy jedną. Jesteś absolutnie niesamowita. - dodała Heidi Klum. Howie Mandel stwierdził natomiast, że "nie ma wątpliwości, że jej talent, głos i wygląd są po prostu wspaniałe. To talent supergwiazdy". 

Czy Sara James przejdzie do kolejnego etapu show, okaże się w specjalnym odcinku programu. Publiczność może bowiem głosować na swoich faworytów do środy 24 sierpnia do godziny 13:00 czasu polskiego. 

Halle Berry Berry: "Dziękuję wytwórni, że obsadziła mnie w tym beznadziejnym filmie"

W sieci zawrzało. Fani programu są zachwyceni

Na oficjalnym fanpage'u programu na Facebooku pojawił się filmik z poruszającym występem Polki. W komentarzach widzowie i fani show nie szczędzili 14-latce komplementów: 

Po tym występie Sara może przejść do finału i wygrać wszystko!
 Była najlepsza tej nocy. W typowy dla AGT sposób, najlepsze zostawili na koniec.
Wszystko, co mogę powiedzieć, to Wow!! Uwielbiam jej wygląd, jej brzmienie i tę wersję Rocketmana. Bardzo mi się podobało. Jestem pewien, że Elton John tego posłucha. Myślę, że na pewno przejdzie do finału. Dobra robota.
 Nietrudno powiedzieć, że ta dziewczyna pewnego dnia zostanie wielką gwiazdą.
Więcej o: