Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie. Każda suknia mogła kosztować nawet milion! "Brak słów"

W sieci pojawiły się zdjęcia trzech sukni, które Jennifer Lopez miała na sobie podczas drugiego ślubu z Benem Affleckiem. Kreacje zrobiły niemałą furorę! Spektakularny był jednak nie tylko ich wygląd, lecz także cena. - Jest naprawdę najpiękniejszą panną młodą w historii - komentują fani.
Zobacz wideo Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. 13 mln zł to wcale nie rekord!

Jennifer Lopez jest jedną najpopularniejszych kobiet na świecie. Od lat rozwija swoją karierę zarówno jako piosenkarka, aktorka, jak i businesswoman. W 2011 roku JLo zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu People, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Nic więc dziwnego, że fanki oraz fani na całym świecie interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, lecz także prywatnym.

Najdroższe śluby polskich gwiazd. Jedna z par wydała ponad trzy miliony złotych! (zdjęcie ilustracyjne) Najdroższe śluby polskich gwiazd. Jedna z par wydała ponad trzy miliony złotych!

Jennifer Lopez w trzech sukniach podczas drugiego ślubu z Benem Affleckiem: "Ideał". Ich cena zwala z nóg

pierwszy ślub Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli 16 lipca 2022 roku w Las Vegas, w tajemnicy i z dala od mediów. Jednak nie poprzestali tylko na tym. Chcąc uczcić swoją miłość, 20 sierpnia w posiadłości Ben Afflecka odbyła się druga uroczystość, która podobno trwała trzy dni. Wśród gości znaleźli się nie tylko rodzina oraz przyjaciele, w tym oczywiście wiele gwiazd Hollywood. Z pewnością wiele fanek i fanów zastanawiało się, jak tego dnia wyglądała Jennifer Lopez. Na zdjęcia sukien ślubnych nie trzeba było długo czekać. Gwiazda udostępniła kilka kadrów na swojej stronie internetowej, a na Instagramie zdjęciami podzielili się m.in. stylista Rob Zangardi i fryzjer gwiazdy Chris Appleton. 

Co za weekend. Włosy przy pierwszym looku były gładko zaczesane od twarzy i miękkie oraz sprężyste z tyłu, a następnie ułożyliśmy je w misterne, eleganckie upięcie. Wyglądała, jak prawdziwa królowa, pani Affleck

- napisał Chris. 

Takie niesamowite 3 dni

- dodała charakteryzatorka, Mary Phillips.

 

Jennifer Lopez tego dnia miała na sobie trzy kreacje i w każdej wyglądała oszałamiająco. Pierwsza z golfem i długim trenem, druga z kryształkami, głębokim dekoltem i zdobieniem na plecach, a trzecia z mocno wyciętymi plecami, zdobiona kryształami Swarovskiego i sznurami pereł. Spektakularny był nie tylko wygląd sukien, lecz także ich cena. Według Daily Mail, pierwsza i druga mogły kosztować około milion dolarów, natomiast trzecia od miliona do nawet dwóch milionów dolarów.

Suknie ślubne couture mogą kosztować od 55 tysięcy do pięciu milionów dolarów. Ale Lauren kosztuje więcej. Jego suknie zaczynają się od około 500 000 dolarów każda, ponieważ są szyte ręcznie z najlepszych materiałów

- powiedziała stylistka w rozmowie z Daily Mail.

 

Jennifer Lopez stosuje kontrowersyjną dietę. To dzięki niej ma sześciopak na brzuchu Jennifer Lopez stosuje kontrowersyjną dietę. To dzięki niej ma sześciopak na brzuchu

Pod zdjęciami na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Ikona
Perfekcyjna
Sen stał się rzeczywistością 
Brak słów, wyglądała po prostu zjawiskowo
Bez wątpienia najpiękniejsza
Klasa
Jest naprawdę najpiękniejszą panną młodą w historii

- czytamy.

Więcej o: