Kinga Rusin przekracza kolejne granice w stylowym kostiumie. "Podziwiamy za odwagę i styl życia"

Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciem z wypoczynku podczas kolejnej podróży, tym razem na Islandię. Przy okazji pokazała aktywność, z którą pierwszy raz miała do czynienia. Gwiazda wybrała na to wydarzenie wyjątkowo praktyczny i stylowy strój kąpielowy jednoczęściowy znanej marki. Podobne są w sklepach 4F i Decathlon.

Kinga Rusin należy do grona osób, które nie lubią stać w miejscu i to dosłownie. Dziennikarka uwielbia podróże. Jej wyjazdy oraz relacje z nich można obserwować na jej profilu na Instagramie, który śledzi już przeszło 550 tysięcy osób.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Strój kąpielowy jednoczęściowy Kingi Rusin to praktyczna i stylowa opcja. Ten fason świetnie modeluje sylwetkę

Kinga Rusin pokazuje, że nie ma dla niej barier nie do przekroczenia. Tym razem postawiła przełamać swoją niechęć do zimnej wody i zafundowała sobie morsowanie w gronie przyjaciół pochodzących z Islandii. Dziennikarka z okazji tego wydarzenia wybrała stylowy model sportowego kostiumu kąpielowego jednoczęściowego marki Adidas. Fason z zabudowanym przodem i wycięciem na plecach utrzymany jest w czarno-różowej kolorystyce. W komentarzach nie zabrało słów podziwu i gratulacji ze strony fanów.

Fantastycznie
Jak zawsze podziwiamy Panią za odwagę i fantastyczny styl życia.
Pani jest niesamowita.
 

Decathlon: strój kąpielowy jednoczęściowy idealny na cały rok. Ten model jest uniwersalny

Jednoczęściowy kostium z wkładkami stworzony do surfowania to propozycja dostępna w sklepie Decathlon. Strój jednoczęściowy ma mocno zakryty przód, aby chronić przed otarciami. Mocno odsłonięty na plecach, uwalnia ramiona do różnych aktywności. Czarny model jest w cenie 49,99 zł.

strój kąpielowystrój kąpielowy Decathlon

4F: stroje kąpielowe jednoczęściowe w tym kolorze są kultowe. Zainspiruj się

Kostium kąpielowy jednoczęściowy damski to opcja od marki 4F. Został uszyty z szybkoschnącego, elastycznego materiału. Strój posiada elastyczne ramiączka krzyżujące się na plecach oraz dekolt w serek. Model ma też miękkie, wyjmowane miseczki. Cena to 79,99 zł.

strój kąpielowystrój kąpielowy 4F

Więcej o: