Meghan Markle bez makijażu i prostych włosów. Jest nie do poznania! "Jak nie ona"

Meghan Markle zachwyciła internautów pokazując się w wersji saute, bez grama makijażu na twarzy. Obok niej widać też syna Archiego oraz mamę aktorki. Księżna Sussex na zdjęciach, które wyciekły do sieci, wygląda całkowicie inaczej, czym zaskoczyła pozytywnie fanów.

Meghan Markle wraz z księciem Harrym pracują nad stworzeniem podcastu "Archetypes". Pierwsze odcinki już ukazały się w internecie. Podczas nagrań księżna przeprowadziła wiele rozmów z rozmaitymi gośćmi na temat dotyczący stereotypowania kobiet. Podczas nagrywania audycji Markle pokazała się w nieco odmiennej wersji, a zdjęcia ukazujące aktorkę bez makijażu trafiły do sieci i nie przeszły bez echa.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle bez makijażu i z lokami. Aktorka pokazała się w naturalnej wersji

Księżna Sussex znana jest z zamiłowania do lekkiego makijażu, przez który przebijają się charakterystyczne piegi. Piegowata cera to znak rozpoznawczy aktorki. Oprócz tego jej włosy zawsze są idealnie wyprostowane lub wystylizowane na delikatne fale, lub spięte w elegancki kok z wypuszczonymi niesforny kosmykami na twarzy. Tym razem na prezentowanych niżej zdjęciach widać Meghan Markle w naturalnej wersji, bez makijażu, a na jej głowie widać kręcące się loki. Zachwyceni fani pośpieszyli z komentarzami.

Piękna & młoda
Taka piękna, wygląda bardzo młodo i szczęśliwie.
Chciałabym, żeby księżna Meghan częściej nosiła swoje kręcone włosy. Wygląda wtedy o 10 lat młodziej. P-I-Ę-K-N-I-E!
Jak nie ona
 
 

Podcast "Archetypes". Debiut wspólnej pracy Meghan Markle i księcia Harry'ego

Prace nad podcastem zatytułowanym "Archetypes"trwały 20 miesięcy. Został on poświęcony analizie i krytyce stereotypów, które dotyczą przede wszystkim kobiet. Gośćmi pierwszego odcinka jest Serena Williams oraz profesor Uniwersytetu Kalifornijskiego Berkeley dr. Laura Cray, która specjalizuje się w sprawach płci w miejscu pracy. Już dzisiaj można posłuchać audycji na platformie Spotify. 

 
 
Więcej o: