W młodości Salma Hayek modliła się o duże piersi. Dziś jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie

Kończy w tym roku 56 lat. Wciąż zachwyca ogromnym talentem oraz oszałamiającą urodą. Kochają ją fani na całym świecie. Słynie również z olbrzymiego dystansu do siebie samej. Ciężko uwierzyć, że w młodości Salma Hayek modliła się o duże piersi.

Salma Hayek to popularna, meksykańska aktorka oraz reżyserka i producentka filmowa. Urodziła się 2 września 1966 roku i dość szybko udowodniła, jak bardzo ognisty temperament posiada. W wieku 12 lat została wysłana do katolickiej szkoły z internatem, skąd odesłano ją po dwóch latach ze względu na niestosowne zachowanie. Nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu światowego sukcesu.

Zobacz wideo Popkultura odc. 92

Początki kariery Salmy Hayek

Karierę aktorską zaczęła od gry w lokalnym teatrze. W Meksyku sławę przyniosła jej rola w telenoweli, w Stanach Zjednoczonych zasłynęła w filmie "Desperado", gdzie zagrała u boku Antonia Banderasa. Za jej życiową rolę uważa się Fridę z 2002 roku, w którym zagrała tytułową Fridę Kahlo. W zeszłym roku mogliśmy podziwiać ją na ekranie w filmie "Dom Gucci".

 

Salma Hayek słynie ze swojego talentu aktorskiego oraz urody

Aktorka jest podziwiana na całym świecie, nie tylko ze względu na olbrzymi talent, ale również niebywałą urodę. Przez wielu uważana jest za wzór piękności. Ciężko uwierzyć w jej wiek, choć dla niej nie jest on powodem do wstydu. Udało się jej zachować naturalną urodę, mimo że często zachęcano ją do skorzystania z medycyny estetycznej.

Salma Hayek modliła się o duże piersi. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata

Aktorka przyznała jakiś czas temu, że w młodości wybrała się do kościoła i modliła o duże piersi. Temat jej biustu często budził kontrowersje, które dały o sobie znać szczególnie w 2020 roku, podczas Złotych Globów. To wtedy artystka zaprezentowała się w oszałamiającej sukni z głębokim dekoltem, uwydatniając swoje atuty. Zarzucono jej, że z pewnością skorzystała z operacji plastycznych, ponieważ jej biust wydawał się większy. Gwiazda zaprzeczyła jednak, by było to dzieło skalpela. Szczerze przyznała, że przechodzi menopauzę i z powodu zmian, jakie zachodzą w jej organizmie, jej piersi mogą wydawać się większe. Patrząc na zdjęcia aktorki od początku kariery, możemy stwierdzić, że jej prośba z młodości została wysłuchana.

Więcej o: