Zapendowska podsumowała Sarę James. Nie owijała w bawełnę. "Szlag mnie trafia"

Sara James podbiła serca widzów amerykańskiego "Mam talent". Krytycy po drugiej stronie oceanu są po jej stronie, a jakie zdanie ma Elżbieta Zapendowska?

Można powiedzieć, że po występie Sary Egwu James w amerykańskim "Mam talent" media na całym świecie donoszą o talencie 14-latki. Przypominamy, że młoda wokalistka wzięła udział w przesłuchaniach "America's Got Talent" i oczarowała jurorów do tego stopnia, że w pierwszym etapie otrzymała tzw. złoty przycisk, który zapewnił jej bezpośredni awans do półfinału show. Pierwszy półfinałowy występ spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem publiczności. Co na temat talentu James ma do powiedzenia Elżbieta Zapendowska?

Zobacz wideo Gosia Andrzejewicz reaguje na krytykę od Elżbiety Zapendowskiej [PLOTKERSI EXTRA]

Elżbieta Zapendowska ocenia talent Sary James

Zapendowska została zapytana przez "Fakt", jak ocenia szansę na międzynarodowy sukces 14-latki. Ekspertka od emisji głosu przyznała, że młoda wokalistka jest niezwykle uzdolniona i ma spore szanse na zdobycie rozpoznawalności za granicą. Wiele jednak zależy od ludzi, których pozna na swojej drodze. 

Sara jest wybitnie zdolna i wydaje mi się, że ma szanse na międzynarodową karierę. Tym bardziej że językowo jest też świetna, to w wypadku innych dorosłych polskich wokalistów jest trudniejsze, bo akcent jest nie do wyplenienia. Przed nią świat stoi otworem. Teraz tylko wiele zależy od tego, jakie ona sama i jej rodzice podejmą decyzje, jak poprowadzą tę karierę, czy trafi na dobrego menedżera i kompozytorów.

Brukowiec zapytał również ekspertkę o porównania Sary James do Whitney Houston, które często pojawiają się w mediach. Zapendowska odpowiedziała dosadnie.

Najlepiej być nieporównywalnym do nikogo, to świadczy o wielkości. Mnie te wszystkie porównania bardzo denerwują. Wręcz szlag mnie trafia. Nie wolno tak robić. Ona musi być odróżnialna - oceniła.

Zgadzacie się?

Więcej o: