Joanna Koroniewska pokazała się w bikini. Fanka: "Po co takie zdjęcia?". Odpowiedziała

Joanna Koroniewska po raz kolejny padła ofiarą hejtu w sieci. To nie pierwszy raz, kiedy w komentarzach na profilu aktorki w social mediach, pojawiają się słowa krytyki. Jednak nie tej konstruktywnej... Tym razem Joanna Koroniewska również postanowiła zareagować.
Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 684 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Szczerość, naturalność, dystans, a także ogromne poczucie humoru Joanny Koroniewskiej sprawia, że grono jej internetowych fanek i fanów nieustannie rośnie. Mimo to, aktorka regularnie mierzy się z hejtem w postaci komentarzy, które nie powinny mieć miejsca.

Joanna Koroniewska udostępniła zdjęcie w bikini. Internautka: "Czemu to ma służyć?"

Joanna Koroniewska podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęciem z domu w Hiszpanii, na którym zapozowała w bikini. - Nie chcę wyjeżdżać. A jak tam Wasz ostatni tydzień wakacji?! Tęsknicie już za szkołą i przedszkolem?! #koniecwakacji #nastroje #koniec #dowborybehappy #wiadomo - napisała.

To nie jest hejt, to pytanie: po co są takie zdjęcia? Czemu to ma służyć? Jak na takie zdjęcia reagują nastoletni przyjaciele państwa dzieci? Bo młodzi ludzie potrafią hejtować za brzydkie buty, zły plecak, czy zbyt napuszone włosy. Więc gola mama na co którymś zdjęciu chyba nie jest za fajna?

- zapytała jedna z internautek.

Jeszcze raz odpowiadam - nie używam klimatyzacji i tak chodzę tutaj całymi dniami - to nie jest nagość droga pani

- odpowiedziała Joanna Koroniewska.

 

W wątku pod odpowiedzią aktorki pojawiły się także inne komentarze. Fanki Joanny Koroniewskiej stanęły w jej obronie:

Siedzi w stroju kąpielowym gdyż jest na wakacjach w Hiszpanii! Czego nie rozumiesz? To nie jest hejt? Zajmij się swoimi krzakami i poczytaj jeszcze raz Małego Księcia
A gdyby w tym stroju pani @joannakoroniewska była na plaży, to też pani zdaniem byłaby goła? Też by pani pytała, po co to zdjęcie? Na plaży nie goła, w domu goła a ten sam strój... i dlaczego, miałoby to być źle odbierane?
Ja tu widzę bikini, a nie golasa
Gratuluję "inteligencji". A wiecie, że młodzi ludzie też chodzą na plaże i widują tam kobiety w bikini? Serio, polecam wybrać się na plażę i sprawdzić
Ja proponuję nie obserwować, jak pani to przeszkadza i będzie zdrowiej dla wszystkich
To nie hejt, to pytanie: po co są takie komentarze? Czemu mają służyć? Jak na takie komentarze reagują ludzie, którzy nie mają problemu z normalnym ciałem? Bo chyba kobieta w stroju kąpielowym nie jest goła?

- czytamy.

Więcej o: