Karol Strasburger obraził uczestniczkę Familiady. "Bezczelne. Nie podałabym mu ręki"

Na Twitterze pojawiło się nagranie jednego z odcinków "Familiady", w którym prowadzący Karol Strasburger obraził jedną z uczestniczek. Internauci są zgodni, że tym razem przesadził. - "Nie podałabym mu ręki" - komentowali.

"Familiada" to kultowy program emitowany prawie od 30 lat. Prowadzący Karol Strasburger znany jest również jako król sucharów, często staje się bohaterem memów, czy internetowych virali. Tym razem jednak nikomu nie było do śmiechu, a już na pewno nie uczestniczce telewizyjnego show. 

Zobacz wideo Rekordy polskiej telewizji. "Wielka gra" była nadawana 44 lata

Karol Strasburger obraził uczestniczkę "Familiady"Internauci zgodni: "Bezczelny"

Nagranie, które obiegło internet, pojawiło się na Twitterze i na TikToku. Co prawda, nie jest to żaden z nowych odcinków, a archiwalny, ale internauci nie mogą uwierzyć, że prowadzący pozwolił sobie na taki żart. Mina Pani Jagody mówi wszystko. 

Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma - słyszymy na nagraniu, gdy uczestnicy otrzymali nagrody pocieczenia w postaci słodyczy.

- słyszymy. 

Internauci zgodni: "Bezczelny"

Część z internautów uważa, że żart Karola Strasburgera był niegroźny i według nich nie sprawił przykrości pani Jagodzie. Inni mają zupełnie inne zdanie na ten temat. Jedna z użytkowniczek Twittera stwierdziła nawet, że ci, którym kąśliwa uwaga się spodobała, są obrzydliwi i takie komentarze doprowadzają do zaburzeń odżywiania, depresji, czy nawet samobójstw. 

Po jej minie widać, że cholerną przykrość jej to sprawiło. Zamiast ręki podawać, to mogła z liścia w mordę strzelić. 
Bezczelne. Na miejscu Jagody nie podałabym mu ręki. Po co w ogóle w taki sposób się odzywał i produkcja też powinna to wyciąć, a nie zostawiać. Pomyślcie, jakbyście wy byli w TV i takie coś prowadzący do was mówi - nie bylibyście zadowoleni.

- komentowali inni. 

A wy, co myślicie o tej sytuacji? Czy Karol Strasburger przesadził?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: