Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Ich dzieci wzbudzają niemałą sensację. "Niesamowite"

Dwie siostry bliźniaczki Briana i Brittany poślubiły braci bliźniaków, Josha i Jeremy'ego. Niedawno ich rodziny się powiększyły i w odstępie trzech miesięcy na świecie pojawili się synowie obu par. Niesamowite jak wyglądają ich dzieci.

Ta historia z pewnością nadaje się na film. 35-letnie bliźniaczki zakochały się w... bliźniakach. Obie pary stanęły na ślubnym kobiercu, co mogliśmy obserwować w ich social mediach. W styczniu 2021 roku na świecie pojawił się syn jednej z pary, trzy miesiące później drugiej. To, co okazało się po ich narodzinach, jest zdumiewające. 

Zobacz wideo "Love Island". Wiktor "marzył" o trójkącie z bratem bliźniakiem. Czy Magda jest na to gotowa?

Dzieci bliźniaków łączy coś niezwykłego 

Normalnie, kiedy dwie siostry mają dzieci, są one dla siebie kuzynostwem. W przypadku tej rodziny jest nieco inaczej. Chłopcy są bowiem "bliźniakami czwartorzędowymi" co oznacza, że posiadają to samo DNA.

Identyczne bliźnięta mają to samo DNA. Kiedy dwie pary bliźniąt jednojajowych zawierają związek małżeński, ich dzieci stają się genetycznym rodzeństwem.

- czytamy w komentarzu pod jednym z instagramowych wpisów. 

 

Choć teoretycznie synowie Briany i Brittany są kuzynostwem, to w praktyce bliżej im do rodzeństwa.  "Daily Mail" wyjaśnia, że podobne przypadki nie są jeszcze dokładnie zbadane. Brittany w rozmowie BBC dodała, że podobnych rodzin jest zaledwie 300 na całym świecie. 

Joanna Koroniewska pokazała się w bikini. Fanka: 'Po co takie zdjęcia?'. Odpowiedziała Joanna Koroniewska pokazała się w bikini. Fanka: "Po co takie zdjęcia?"

Małżeństwa mieszkają razem i wspólnie wychowują dzieci 

Oba małżeństwa postanowiły, że zamieszkają wspólnie i razem będą wychowywać swoich synów. - "Czuję się, jakbym był rodzicem Jetta i myślę, że Josh myśli to samo o Jaxie." - powiedział Jeremy dla Entertainment Tonight.

 

Na ich Instagramie, nie brakuje wspólnych zdjęć i filmików. Konto w mediach społecznościowych obserwuje już ponad 222 tys. fanów z całego świata. Program TLC stworzył nawet program, w którym pokazane były kulisy ślubu bliźniaczek i bliźniaków. Internauci są zachwyceni. Wielu uważa, że tworzą wspaniałą sześcioosobową rodzinę. 

Nellie Bly (Elizabeth Cochran Seaman) pokonała 25 tysięcy mil morskich w 72 dni Nellie Bly opłynęła świat w 72 dni, by napisać rzetelny artykuł

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: