Te gwiazdy były razem ponad 20 lat! Nie tylko Stallone i Flavin zaskoczyli wszystkich rozstaniem

Sylwester Stallone i Jennifer Flavin zdecydowali się na rozwód po 25 wspólnych latach. W przeszłości aktor deklarował, że zmieniła jego życie i wytatuował sobie jej podobiznę. Niestety, po drodze zaliczyli również rozstanie. Tym razem odchodzą od siebie "na dobre". Kto jeszcze zdecydował się na rozwód po wielu latach razem?

Sylwester Stallone i Jennifer Flavin niedawno obchodzili dwudziestopięciolecie małżeństwa. Para dążyła się uczuciem od ponad 30. lat, jednak ich związek był bardzo burzliwy. Po około pięciu latach aktor porzucił zakochaną w nim kobietę i wdał się w romans. Myślał nawet, że został ojcem dziecka kochanki, ale finalnie okazało się, że jest nim ktoś inny. Po tym romansie jeszcze przez jakiś czas stawiał na przygodne relacje, po czym zrozumiał, że nie ma lepszej dla niego wybranki niż Jen.

Zobacz wideo Arnold Schwarzenegger zadziwił swoim filmikiem. Stallone pod wrażeniem [WIDEO]

Stallone i Flavin rozwodzą się w zgodzie. Powód rozstania jest bardzo popularny

Jak mówi popularne powiedzenie, "jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Zdaniem byłej wkrótce żony aktora, nie mogła dłużej tolerować jego oszustw finansowych względem rodziny. Celebryta ponoć nie dbał o ich wspólne dochody i narażał rodzinę na utratę majątku. Ukrywał przed nią swoje rzeczywiste zarobki, tym samym podważając jej zaufanie. Nie oznacza to jednak, że para rozstaje się w kłótni. Nastroje są pozytywne, a byli wkrótce małżonkowie patrzą na siebie z dużą dozą sentymentu. Flavin wypowiedziała się, że nadal pragnie "pielęgnować ponad 30-letni związek" ze Stallone'em. Zaznaczyła też "oboje jesteśmy oddani naszym pięknym córkom", po czym można wnioskować, że dobro rodziny jest dla niej na pierwszym miejscu. 

Sylvester Stallone z żoną Jennifer Flavin Stallone i córkami: Scarlet, Sistine i SophiaSylvester Stallone z żoną Jennifer Flavin Stallone i córkami: Scarlet, Sistine i Sophia Instagram / @officialslystallone

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu

Chociaż wielu fanów Pitta wierzyło, że aktor związał się na zawsze z aktorką Jennifer Aniston, tak się nie stało. Pomimo tego, że był z nią żonaty, całkowicie stracił głowę dla kobiety, którą poznał na planie filmowym "Pan i Pani Smith". Nie była to łatwa do zdobycia kobieta, bo z trudną przeszłością. 29-latka miała na swoim koncie dwa małżeństwa, z aktorami Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem. Pitt zauroczył w sobie gwiazdę na tyle, że od premiery filmu niemal wszyscy spekulowali na temat relacji łączącej tych dwoje. Natomiast w 2006 roku na łamach magazynu People Jolie potwierdziła, że jest w ciąży, a ojcem jest Pitt. W kwietniu 2012 ogłoszono zaręczyny pary, a 23 sierpnia 2014 narzeczeni wzięli ślub. Niestety, w 2016 roku ogłoszono, że para się rozwodzi. Pomimo tego, że to jedynie niewiele ponad 10 lat razem, byli na tyle ikoniczną parą show-biznesu, że ich rozstanie niemal dla wszystkich okazało się wielkim szokiem. Na ten moment nadal trwa między nimi spór.

Angelina Jolie, Brad Pitt - kadr z filmu 'Pan i Pani Smith'Angelina Jolie, Brad Pitt - kadr z filmu 'Pan i Pani Smith' kadr z filmu 'Pan i Pani Smith' reż. Doug Liman

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver zaskoczyli rozstaniem wszystkich

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver rozwodzili się ponad 10 lat! Zanim to jednak nastąpiło, ich miłość trwała jeszcze dłużej. Arnold i Maria pobrali się w 1986 roku, pozew rozwodowy wpłynął w czerwcu 2011 roku. Para doczekała się czwórki dzieci: Katherine, Christinę, Patricka oraz Christophera. Przyczyną rozwodu była niewierność Schwarzeneggera. 

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver.Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver. AP/Marcio Jose Sanchez

Par, które uchodziły za nierozłączne, można poszukać i na naszym rodzimym podwórku. Do niedawna za takie małżeństwo uchodziła Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Sprawa rozwodowa jest w toku.

Więcej o: