Sylvester Stallone zakrył tatuaż z twarzą żony podobizną ukochanego psa. Aktor rozwodzi się po 25 latach

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin rozwodzą się po 25 latach małżeństwa. Aktor w związku tym postanowił zakryć tatuaż przedstawiający jego żonę, wizerunkiem ukochanego psa. Pupil występował z nim w dwóch pierwszych częściach filmu "Rocky".

To m.in. dzięki takim kultowym filmom jak "Rocky", "Dorwać Cartera" czy "Plan ucieczki" Sylvester Stallone zdobył rozpoznawalność i sympatię milionów widzów na całym świecie. Prywatnie od 1997 roku był żonaty z młodszą o 22 lata modelką Jennifer Flavin. Para doczekała się trzech córek: 25-letniej Sophie, 24-letniej Sistine i 20-letniej Scarlet. Media od kilku dni informują, że trzecie małżeństwo aktora właśnie dobiegło końca. Informację o złożeniu pozwu rozwodowego potwierdziła Flavin. 

Zobacz wideo Sylvester Stallone zamyka historię Rambo. "Ostatnia krew" już w kinach

Jennifer Flavin i Sylvester Stallone się rozwodzą. Para niedawno obchodziła 25. rocznicę ślubu

W maju małżeństwo świętowało 25. rocznicę ślubu. Z tej okazji 76-letni aktor w mediach społecznościowych umieścił zdjęcia z Jennifer, które opatrzył podpisem: 

Nie ma słów, które mogą opisać, co ta bezinteresowna, oddana i cierpliwa kobieta wniosła do mojego życia. Chciałbym, tylko żebyśmy mogli przeżyć razem kolejne 25 lat!
 

Tym bardziej fanów zaszokowała wiadomość o tym, że para się rozwodzi. W rozmowie z portalem People.com potwierdziła to Flavin. - Ze smutkiem ogłaszam, że po 25 latach małżeństwa złożyłam pozew o rozwód z moim mężem Sylvestrem Stallone'em. Choć przestaniemy być małżeństwem, zawsze będę pielęgnować tę trwającą już ponad 30 lat relację, którą mamy, i wiem, że oboje jesteśmy oddani naszym pięknym córkom. 

Tatuaż Sylvestera Stallone. Twarz żony postanowił zasłonić wizerunkiem psa 

O kryzysie w małżeństwie Stallone'a zrobiło się głośno, gdy "Daily Mail" poinformował, że aktor tatuaż przedstawiający Jennifer postanowił zasłonić wizerunkiem ukochanego Buktusa. Jest to pies, który w dwóch pierwszych częściach "Rocky'ego" wystąpił u jego boku. Zmarł on jednak na zawał serca w 1981 roku. 

Więcej o: