Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Zapozowała w basenie. Jak wygląda?

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zrobiła stojąc w basenie. Aktorka pokazała się w bardzo naturalnej wersji z mokrymi, zaczesanymi do tyłu włosami i bez grama makijażu. Niektórzy będą zaskoczeni tym, jak wygląda.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Ku uciesze wielu fanek i fanów, gwiazda prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,1 mln obserwatorek oraz obserwatorów. Choć Małgorzata Kożuchowska bardzo ceni sobie prywatność, to w sieci od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Anita WernerAnita Werner w bikini. "Piękna w telewizji, ale na wakacjach piękniejsza"

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska udostępniła ostatnio na Instagramie zdjęcia z wakacji. Na profilu zapozowała z rozwianymi włosami, natomiast na relacji dodała zdjęcie prosto z basenu w bardzo naturalnej wersji, bez grama makijażu i z mokrymi włosami. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu Małgorzata Kożuchowska prezentuje się równie zjawiskowo, co w pełnym makijażu.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażuMałgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Ale świetnie wyglądasz
Zjawiskowa
Małgorzata i Mazury to cud natury
Piękna kobieta
Pięknie wyglądasz

- komentują internautki oraz internauci pod postem na profilu.

Weronika Parys w 2012Zagrała Kasię w "Plebanii" mając zaledwie 5 lat. Z powodu roli stała się obiektem prześladowań

Jak Małgorzata Kożuchowska dba o skórę twarzy?

- Nic nie jest w stanie zastąpić snu czy odpoczynku. To widać najlepiej po urlopie, gdy wracamy zrelaksowani, wypoczęci, a skóra wygląda młodo" - powiedziała jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu "VIVA!". Oprócz tego, ze względu na swój zawód i częstą konieczność noszenia pełnego makijażu, Małgorzata Kożuchowska na co dzień stara się go unikać i daje skórze odpocząć. Aktorka korzysta także z zabiegów Kobido, które polegają na głębokim i intensywnym masażu twarzy. Efektem tego jest wygładzenie zmarszczek, oraz podniesienie owalu twarzy.

Więcej o: