Odwiedziła restaurację po "Kuchennych rewolucjach". "To paragon za 4 osoby"

Magda Gessler, królowa TVN i programu "Kuchenne rewolucje" dokonała już dziesiątek rewolucji w polskich restauracjach. Wielu idąc, jej śladami sprawdza, jak sobie radzą odwiedzone przez Gessler knajpy. Tym razem "AgaTestuje" sprawdziła "Absynt".

Program "Kuchenne rewolucje" podbił serca Polaków. Wkrótce na antenie TVN będziemy mogli oglądać już 24 sezon produkcji. Dzięki temu Magda Gessler stała się jedną z największych gwiazd stacji. Internauci często chcąc sprawdzić, jak sobie radzą odmienione przez restauratorkę restauracje, podążają jej śladami. Tym razem popularna w sieci TikTokerka "AgaTestuje" odwiedziła miejsce o nazwie "Absynt".

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Restauracja "Absynt" zaskakuje klimatycznym wystrojem 

Nie da się ukryć, że wystrój restauracji jest dość nieoczywisty. Wygląda ona trochę jak jaskinia. Kolorowe witraże nadają temu miejscu jednak domowego klimatu. Wystrój jest ważny, ale jednak to jedzenie gra w tym miejscu pierwsze skrzypce. Czy jest smacznie? 

 

"AgaTestuje" postanowiła spróbować kilku dań. Z menu wybrała zupę bryndzową, która jak sama przyznała, była bardzo dobra. Następnie żeberka, pierogi i schabowy. Wszystko według TikTokerki było naprawdę smaczne. A ile trzeba było za to zapłacić? Na końcu filmiku widzimy paragon, z którego wynika, że koszt obiadu to 238 zł. Najdroższym daniem były pierożki z jagnięciną, które kosztowały 47 zł, a najtańszym pieczarki z bryndzą, które kosztowały 14 zł. 

Jeden z internautów napisał, że zastanawia się, czy za taką cenę warto odwiedzić to miejsce. 

Najadły się 4 osoby, więc cena ok. 

- odpowiedziała TikTokerka. 

Paragon z restauracji 'Absynt'Paragon z restauracji 'Absynt' fot. www.tiktok.pl/agatestuje

To samo napisali również inni: - "Normalne ceny z tego co widzę", "Cena normalna jak za obiad dla 4 osób".

A czy wy byliście kiedyś w restauracji, w której Magda Gessler przeprowadziła "Kuchenne rewolucje"? Podzielcie się z nami waszymi odczuciami. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: