Skąpo ubrana córka Madonny tańczy na grobie w debiutanckim klipie. "Ona naprawdę wygląda jak jej mama!"

25-letnia córka Madonny, czyli Lourdes Leon właśnie pochwaliła się swoim debiutanckim utworem. Widać, że zdecydowanie idzie w ślady mamy, która jest prawdziwą gwiazdą muzyki pop. Młoda gwiazda może liczyć na wsparcie ze strony fanów, którzy dopingują ją w komentarzach pod teledyskiem.

24 września miała miejsce premiera debiutanckiego singla Lourdes Leon. Teledysk do utworu można zobaczyć na platformie YouTube. W ciągu 3 dni od pojawienia się klipu w sieci zebrał już on ponad 750 tysięcy odtworzeń.

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

Debiutancki singiel córki Madonny, Lourdes Leon jest już dostępny w sieci

Dzieci pochodzące z muzycznych rodzin, często idą w ślady swoich rodziców. Podobnie jest w przypadku córki Madonny, która właśnie kilka dni temu wydała swoją debiutancką piosenkę. Lourdes Leon, stworzyła do singla oryginalny teledysk. Utwór nosi nazwę "Lock&Key" i znajdziemy go w serwisie YouTube pod pseudonimem artystycznym gwiazdy Lolahol. To dopiero początek muzycznej kariery 25-latki, a w klipie nie brakuje odważnych scen. Córka Madonny jest w nim wyjątkowo skromnie ubrana. Pojawia się też element tańca na grobie, półnagi wizerunek w aucie, akrobatyczne epizody czy wynurzanie się z wody jedynie w przylegających do ciała muszlach. Jedno trzeba przyznać, twórcom teledysku nie brakuje wyobraźni.

 

Reakcja fanów na nowy singiel Lourdes Leon mówi sama za siebie. "Jej głos nie jest zły"

Lourdes Leon jest córką Madonny oraz kubańskiego tancerza, Carlosa Leona. Jej pierwsze kroki w muzycznym świecie zostały pozytywnie przyjęte przez fanów. Młoda artystka może liczyć na ich wsparcie, co widać po licznych komentarzach pod klipem.

Zawsze czekałam na ten moment! Piosenka nie brzmi źle, teledysk jest bardzo dziwny, ale nadal uwielbiam to, że Lourdes jest zachęcona przez muzykę.
Oglądałem to z ciekawości. Nie bardzo czuję to. Jej głos nie jest zły, ale gubi się w muzyce. Dużo negatywnych komentarzy, ale widzę, że tworzy się baza fanów „Lolaholics". Mam nadzieję, że wyda więcej piosenek, które lepiej prezentują jej głos. Ona naprawdę wygląda jak jej mama! Życzę jej wszystkiego najlepszego!
Nie podoba mi się to, ale wspaniale jest widzieć, jak robi swoje. Jestem pewien, że jakość muzyki będzie ewoluować wraz z rozwojem artystki.
 
Więcej o: