Agnieszka Kaczorowska błyszczy w oryginalnej kreacji. Nie zgadniesz, z czego powstała! "Super kiecka"

Agnieszka Kaczorowska-Pela wzięła ostatnio udział w wyjątkowym projekcie, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie. Na umieszczonej przez tancerkę fotografii wzrok przyciąga lśniąca kreacja. 30-latka zdradziła, z czego została wykonana.

Pralki, lodówki, telewizory, komputery czy nawet zużyte żarówki — wszystkie te elementy zaliczane są do tzw. elektrośmieci. Można zauważyć na nich znak przekreślonego kosza, który wskazuje, że nie należy wyrzucać tych produktów do śmietnika. Niestety wiele osób to ignoruje, nie zdając sobie sprawy, jakie zagrożenie niesie to dla środowiska. Elektrośmieci zawierają szkodliwe substancje tj.: rtęć, freon, azbest, kadm czy związki bromu. Te po wydostaniu się np. ze stłuczonego kineskopu telewizora, przenikają do gleby, wód gruntowych i powietrza. Właśnie dlatego Agnieszka Kaczorowska postanowiła wziąć udział w akcji "Moda na recykling". 

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz "niczym Elżbieta Jaworowicz"! Sukienka podkreśliła jej nogi

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska wyprawiła córce wymarzone przyjęcie urodzinowe

Agnieszka Kaczorowska w błyszczącej sukience. Powstała ze zużytych elektrośmieci! 

Srebrna mini, której blask przykuje wzrok na wszystkich? Właśnie na taką kreację postawiła Agnieszka Kaczorowska. Tancerka opublikowała zdjęcie na Instagramie w olśniewającej kreacji w ramach projektu "Moda na recykling". Wykonana została ona... z płyt CD! 

Sukienka powstała z płyt CD ze zużytego sprzętu hi fi. W projekt zaangażowane są dzieci i młodzież, które nie tylko uczą się, że elektrośmieci nie wrzucamy do zwykłych śmieci, ale przede wszystkim używając swojej kreatywności, tworzą z tych śmieci niezwykłe rzeczy. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego projektu i trzymam kciuki za pokaz mody. 
 

Monika Olejnik Monika Olejnik w sukience za 3860 zł robi furorę! "Ikona stylu"

To niejedyna gwiazda, która wspiera eko modę. Oryginalna sukienka Marceliny Zawadzkiej 

W dniach 19-21 sierpnia 2022 w Uzdrowisku Termalnym Uniejów odbył się Earth Festival, którego współprowadzącą była Marcelina Zawadzka. Tematem przewodnim całej imprezy, jak sama nazwa wskazuje, była ekologia i dbanie o środowisko. Zawadzka, chcąc się zatem w niego wpisać, na jedną z kreacji wybrała złoto-miedzianką sukienkę z rozcięciem, wykonaną z... zawleczek od puszek po napojach. 

 
Więcej o: