Pamiętacie Marię Wałęsę z "Tańca z gwiazdami"? W tym roku skończyła 40 lat. Jak dziś wygląda?

W 2006 roku zyskała sławę za sprawą udziału w "Tańcu z gwiazdami". Z biegiem czasu stwierdziła, że życie w blasku fleszy nie jest dla niej. Zniknęła ze sceny show-biznesu na wiele lat. Jak dziś wygląda Maria Wiktoria Wałęsa?

Maria Wiktoria Wałęsa urodziła się w 1982 roku i jest siódmym z ośmiorga dzieci Lecha i Danuty Wałęsów. Lata temu chętnie brylowała na salonach. Jak wygląda dziś?

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Występ w "Tańcu z gwiazdami" otworzył jej drogę do sławy

Gdy w 2006 roku pojawiła się w telewizji, wielu wróżyło jej prawdziwą sławę i sukces. Z początku chętnie korzystała z zaproszeń do programów śniadaniowych i udzielała wywiadów. W "Tańcu z gwiazdami" tańczyła z Pawłem Godkiem. Para zajęła siódme miejsce. To właśnie za sprawą popularnego programu jej kariera nabrała tempa.

Maria Wiktoria Wałęsa była nieco kontrowersyjną celebrytką

Zaprzyjaźniła się z Edytą Herbuś i chętnie imprezowała, przez co stała się nieco kontrowersyjną postacią i łakomym kąskiem dla mediów. Próbowała swych sił w biznesie i założyła firmę, jednak skończyło się to grzywną z powodu problemów ze sprawozdaniami finansowymi. W pewnym momencie miała dość wszechobecnych paparazzi, którzy śledzili każdy jej ruch i zrezygnowała z życia w blasku fleszy.

Zrezygnowała ze sławy na rzecz spokojnego życia

Dziś Maria Wiktoria Wałęsa nie udziela się w mediach oraz show-biznesie. W tym roku skończyła 40 lat. Wiadomo tylko, że jest w szczęśliwym związku. To, czym się zajmuje, jest tajemnicą. Zmieniła nie tylko wizerunek, ale i styl życia. Od imprez i występów w telewizji woli spokój. Rzadko dzieli się jakimikolwiek informacjami na swój temat. Na próżno szukać jej na portalach, w gazetach czy telewizji. 

Więcej o: