Gadżet, który ujędrnia i modeluje twarz kolorami. Ta nowa metoda pielęgnacji skóry to hit!

Nowa metoda pielęgnacji skóry staje się coraz bardziej popularna. Jak dbać o twarz, aby była jędrna, rozświetlona i gładka? Oprócz peelingów i maseczek warto poznać zupełnie nową metodę. To terapia światłem, która pomaga przywrócić skórze dawny blask.

Twarz z wiekiem staje się coraz mniej elastyczna. Mniej widoczne są kości policzkowe, a pod oczami tworzą się "worki". Opadają czasem także powieki, a w kącikach oczu i ust zauważamy widoczne zmarszczki. Warto dbać o skórę już od młodych lat. Regularne zabiegi kosmetyczne mogą ochronić skórę przed objawami starzenia, które "dadzą nam w kość". Niezależnie od tego, czy jesteś w wieku dojrzałym, zapoznaj się z zupełnie nową metodą ujędrniania skóry, którą pokochały kobiety na całym świecie.

Zobacz wideo Wszystko, co musisz wiedzieć o kwasach kosmetycznych

Masażer do twarzy z funkcją terapii światłem. Na czym polega?

Masażer do twarzy to urządzenie znane wielu kobietom. Może mieć formę rączki zakończonej metalowymi kulkami, szczoteczką lub np. specjalnym kamieniem. Są jednak również masażery, które świecą! Nie jest to byle jakie światło, a specjalne, które pomaga wygładzić i ujędrnić skórę twarzy.

Terapia światłem, którą wykorzystuje się w tego rodzaju urządzeniach, może dać zachwycające efekty. Szacuje się, że może zwiększyć nawilżenie skóry o 32 proc., a elastyczność aż o 50 procent. Redukuje widoczność zmarszczek i co ważne w przypadku cery dojrzałej - ujednolica koloryt skóry. Większość tego rodzaju masażerów wyposażona jest w dwa rodzaje światła: czerwone i niebieskie. Niebieskie oczyszcza skórę, docierając do porów i "zamrażając" niedoskonałości. Czerwone zaś relaksuje, wygładza i odżywia.

Terapia światłem z użyciem masażera do twarzy. To urządzenie znajdziesz w Hebe

Urządzenia do terapii światłem nie są drogie. Mają też niewielki rozmiar, przez co z łatwością mieszczą się w dłoni. W Hebe znajdziesz taki produkt w promocyjnej cenie za 219 złotych. To masażer marki GARETT BEAUTY FRESH SKIN. Służy do terapii świetlnej w aż trzech kolorach: niebieskim, zielonym i czerwonym. Oprócz tego ma też inne funkcje, np. gorący kompres i masaż wibracyjno-rozgrzewający.

modelowanie twarzy, terapia światłemmodelowanie twarzy, terapia światłem Hebe

Sianie i sadzenie roślinCo sadzić we wrześniu? Jakie rośliny wybrać i na co warto zwrócić uwagę?

Sposób na gładką cerę i modelowanie twarzy. Masażer świetlny jest w Empik

modelowanie twarzy, terapia światłemmodelowanie twarzy, terapia światłem Empik

Więcej o: