Piękny zapach w domu, za jedyne 8 złotych! Ten produkt znajdziesz w każdej aptece

Pachnący dom, czy mieszkanie to poniekąd wizytówka gospodarzy. Czasem brzydki zapach może wynikać z usytuowania budynku, a czasem jest efektem przygotowywania niektórych potraw. Aby cieszyć się aromatyczną wonią przez cały czas, wystarczy produkt za 8 złotych.

Mieszkając długo w jednym miejscu, możemy nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że w domu roznosi się nieprzyjemny zapach. Czasem generują go zamieszkujące tam zwierzęta, czasem gotowane potrawy z dodatkiem kapusty, czy ryb. Warto zadbać o to, aby w pomieszczeniach roznosiła się miła woń, a właściciele swojego cichego kąta mieli pewność, że powietrze także jest czyste. W sklepach znajdziesz odświeżacze powietrza, które mają zazwyczaj wymienne wkłady. Nie są jednak tanie i trzeba pamiętać o tym, aby regularnie je wymieniać. Kadzidełka bywają niebezpieczne, ponieważ mogą być zapalnikiem, a stąd tylko o krok do katastrofy z ogniem w roli głównej. Nie każdemu też "po drodze" z orientalnymi zapachami. Proponujemy inny sposób z użyciem produktu z apteki. Jest wydajny i kosztuje zaledwie osiem złotych.

Zobacz wideo Zapachy, które zachwycają Stukniętego Mikkę [Lista Plotka]

Miły zapach w domu kupisz za 8 złotych. Ten produkt ma wiele zastosowań

W każdej aptece dostępne są olejki eteryczne, które stworzono z naturalnych składników. Te z kolei nie wietrzeją tak szybko i mają piękne, przyjazne środowisku zapachy. Możesz dodawać je do kąpieli, wcierek do włosów, czy naturalnych balsamów i peelingów. Mają nie tylko zapachowe właściwości. Olejki eteryczne wkropione do np. świeczki, ustawione na tarasie, czy balkonie, w mig odgonią owady

Jak zadbać o piękny zapach w domu? Koniec ze świeczkami zapachowymi!

Świeczki zapachowe dają romantyczny nastrój, świąteczny klimat, ale i zagrożenie, jeśli masz w domu zwierzęta, lub dzieci. Olejki eteryczne możesz wkropić do specjalnych mini kominków, ale my mamy lepsze rozwiązanie. Wkrop kilka kropli do ceramicznego naczynia z odrobiną wody. Następnie, umieść naczynie w bezpiecznym i stabilnym miejscu na kaloryferze. Taki domowy nawilżacz jest bardzo wydajny i rozniesie piękną woń na wszystkie pomieszczenia! Dodatkowo możesz dopasować zapach do danego wystroju. Odpowiednie naturalne zapachy mogą też działać relaksacyjnie, koić nerwy i np. łagodzić bóle głowy. Zapach mięty sprawdzi się przy przeziębieniach i kłopotach z oddychaniem.

Więcej o: