Katarzyna Żak bardzo martwi się o swoje zdrowie. "Stałabym się ciężarem dla najbliższych"

Katarzyna Żak wyznała niedawno, że drży o swoje zdrowie. Martwi się, że w może stać się kłopotem dla swoich najbliższych. W rozmowie z jednym z portali internetowych opowiedziała o najgorszych obawach i czarnej wizji przyszłości...

Katarzyna Żak jest spełnioną żoną i matką. Aktorka od lat tworzy zgrany duet wraz z popularnym mężem - Cezarym. 59-latka, jak mogłoby się zdawać, nie ma na co narzekać. Nie brak jej bowiem urody, talentu, ani energii. Okazuje się jednak, że ma ona wiele zmartwień. Największe z nich dotyczy utraty zdrowia i następujących tego konsekwencji.

Zobacz wideo Cezary Żak nie znosi grywać z żoną! Kryzysy w małżeństwie. "Dzwoni do mnie mama"

Katarzyna Żak ma wspaniałe córki. Przed laty musiała zawalczyć o rodzinę

Katarzyna Żak wraz z aktorem Cezarym mają dwie córki, które stronią od blasku fleszy i realizują własne, bardzo ambitne pasje. Aleksandra jest odpowiedzialna za produkcję programów edukacyjnych dla dzieci. Zuzanna zaś, pragnie spełniać się w medycynie i ukończyła już odpowiednie studia. Para wydaje się być zgodnym małżeństwem, jednak nie zawsze tak było. Aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że para ma za sobą bardzo trudny czas. Po narodzinach drugiej córki pojawił się kryzys, który na szczęście udało im się przetrwać. Gwiazda zdecydowała się zawalczyć o tę miłość pomimo tego, że jej zdaniem uczucie niemal całkiem się wypaliło.

Byliśmy wtedy o krok od rozstania

-zdradziła w rozmowie z Pomponik.pl.

Katarzyna Żak martwi się o zdrowie. Nie chce sprawiać kłopotu bliskim

Pomimo tego, że aktorka tryska zdrowiem i wygląda fantastycznie, to okazuje się, że towarzyszą jej poważne obawy dotyczące zdrowia. W wywiadzie dla "Co za tydzień" opowiedziała o tym, że najczarniejszym scenariuszem dla niej jest sytuacja, w której staje się problemem dla najbliższych. 

Jeśli miałabym powiedzieć, czego się tak naprawdę w życiu boję... To boję się tej choroby, która by spowodowała, że stałabym się ciężarem dla najbliższych. Boję się choroby nieuleczalnej. Takiej, na którą nie będę miała wpływu

Na ten moment 59-latka może być jednak całkowicie spokojna. 

Więcej o: