Doda podzieliła fanów odważną stylizacją. "Nie golizna mi tu przeszkadza"

Doda po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. Okazuje się jednak, że błyszcząca stylizacja z wycięciem odsłaniającym dekolt nie wszystkim się spodobała. - "Wyglądałaś szałowo!", "Coś mi w tym stroju nie siedzi" - piszą ludzie w komentarzach pod postem. Doda postanowiła zareagować.
Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie, której popularność mimo upływu lat nie spada. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu fanek i fanów, Doda jest ogromną inspiracją, a kobiety chętnie podpatrują jej stylizacje, fryzury, a także sposoby dbania o sylwetkę. Jednocześnie, jej sceniczne kreacje potrafią czasem wzbudzać skrajne emocje.

Katarzyna ŻAKKatarzyna Żak o swoim zdrowiu. Nie chce być "ciężarem dla najbliższych"

Doda podzieliła fanki odważną stylizacją. Zareagowała na komentarze: "Obfite piersi to nie jest temat, który powinien wzbudzać tak niezdrowe emocje"

Doda opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcia z jednego z ostatnich swoich występów. Tym razem na scenie pojawiła się w błyszczącej kreacji z dużym wycięciem odsłaniającym dekolt. - Jak kończyć wakacje to z przytupem, moje show dostępne już na YT oraz na moim insta story <3 dziękuje Kielce za wspaniałe owacje, moim fanom za doping i wsparcie - napisała.

 

DodaPolskie gwiazdy, które zmniejszyły piersi. Zabieg ten wykonała Doda

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek i fanów, jednak nie wszystkim internautkom oraz internautom spodobał się jej stylizacyjny wybór:

Najpiękniejsza i najzdolniejsza!
Wyglądasz obłędnie!
Ta niefortunna kreacja powoduje cy*ki do pasa. Dorota ma zawsze niesamowite kreacje, ma figurę- marzenie, tym razem nie wyszło i tyle. Widać gołym okiem, żeby nie powiedzieć gołym cy*em. I akurat nie golizna mi tu przeszkadza, tylko proporcje
Wyglądałaś szałowo!
Piękna jak zawsze, ale coś mi w tym stroju nie siedzi
Masz styl, niema co
Kwintesencja kobiecości
Jak dla mnie to outfit był zbyt wyzywający

- czytamy.

Doda postanowiła odnieść się do części komentarzy. - Już minęły kochani te czasy, kiedy kobietę i jej talent, wartość oceniano przez pryzmat dużego biustu, małego, małej, dużej pupy, tak wyeksponowanych kobiecych kształtów. A już w ogóle na scenie, która rządzi się swoimi prawami. Ja się dziwię, że ja w ogóle jeszcze muszę o tym mówić, ale dobra. (...) Zatem kochani... Czyż ten kadr jest przypadkowy? Otóż nie. Postanowiłam trochę więcej na moim Instagramie dorzucić edukacyjnych treści, żeby oswoić was z tym, że obfite piersi to nie jest temat, który powinien wzbudzać tak niezdrowe emocje, zwłaszcza u artystek estradowych, które mogą się ubierać jak chcą na scenie. W życiu codziennym również myślę, że tego typu komentarze na szczęście w mniejszości powinny być przemyślane, a przez większość komentowane z aprobatą - powiedziała na InstaStories.

Doda podzieliła fanów odważną stylizacją. 'Nie golizna mi tu przeszkadza' (zdjęcie ilustracyjne)Doda podzieliła fanów odważną stylizacją. 'Nie golizna mi tu przeszkadza' (zdjęcie ilustracyjne) https://www.instagram.com/dodaqueen/

Więcej o: