Szokująca suknia ślubna. Zamówiła ją przez internet. Wszystkich najbardziej zaskoczył kolor kreacji

Każda panna młoda wie, że jednym z największych wydatków, jeśli chodzi o organizację ślubu i wesela, jest suknia. Wiele kobiet wydaje naprawdę duże sumy na kreację, którą włożą raz, a potem powieszą ją w szafie. Inne podejście miała Madi, panna młoda, której sukienka stała się hitem w sieci.

Ekonomiczna panna młoda

Madi przygotowuje się do ślubu. Nie chciała wydawać przesadnie dużo na sukienkę, którą włoży raz w życiu. Zamówiła więc kreację w sklepie internetowym. Nigdy nie widziała jej na żywo. Gdy dotarła do niej paczką, mocno się zdziwiła.

Sukienka była zapakowana w opakowanie o kształcie piłki do koszykówki. Elegancka suknia była zwinięta w kulkę i obklejona taśmą klejącą. Madi niewiele myśląc, postanowiła udostępnić filmik na TikToku, na którym pokazuje jak rozpakowuje suknię. Wideo obejrzano już 25 milionów razu.

To właśnie dostajesz, zamawiając online sukienkę na swój ślub

- wyjaśnia Madi.

Nietypowa kreacja

Madi musiała użyć małych nożyczek, aby ostrożnie odciąć góry taśmy klejącej, aby dostać się do sukienki w opakowaniu. Większość użytkowników, którzy oglądali filmik byli przekonani, że dostarczono dziewczynie złą przesyłkę. Ich zdziwienie było wielkie, gdy Madi delikatnie rozcinała opakowanie, a oczom ukazała się różowo-niebieska suknia.

To jest dokładnie to, na co liczyłam…

- mówi dziewczyna.

Nie wszystkim jednak sukienka przypadła do gustu. Niektórzy porównywali ją do świnki Piggy, inni do świątecznej szynki!

Uwielbiam wszystkie wymienione pozytywne i zabawne komentarze! Jestem bardzo szczęśliwa i nikt nie może zmienić zdania na ten temat. Taka jestem podekscytowana tym wielkim dniem

– mówi Madi z wielką radością.

Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Przyszła panna młoda dodała, że wcześniej przymierzała sukienki za 2000 dolarów w prawdziwym salonie ślubnym, ale czuła, że coś jest nie tak.

Myślałam, że chcę mieć białą sukienkę, odkąd byłam małą dziewczynką. Uwielbiałam biel, ale w głębi duszy wiedziałam, że jestem kolorowym ptakiem. Poszłam więc z instynktem i kupiłam różowo-niebieską sukienkę na zamówienie przez internet

- podsumowuje swój wybór.

Więcej o: