Ashley Graham pokazała rozstępy w odważnej kreacji. "Jedna z najseksowniejszych kobiet"

Ashley Graham pojawiła się ostatnio na gali MTV VMA 2022. Modelka plus size zaskoczyła na czerwonym dywanie mocno wyciętą kreacją, którą po raz kolejny pokazała, czym jest prawdziwe promowanie ciałopozytywności. - Absolutna perfekcja - komentują internautki.
Zobacz wideo Ashley Graham pokazała, co je w ciąży

Ashley Graham to światowej sławy modelka plus size oraz aktywistka. Od lat promuje ruch body positive pokazując, że kobiece ciało może być piękne w każdym rozmiarze. Jest pierwszą kobietą nienoszącą rozmiaru XS, która znalazła się na okładce "Sports Illustrated". W jej przypadku nie są to jedynie puste słowa, gdyż regularnie swoimi działaniami daje realny dowód swoich przekonań. - Jestem dumna, że należę do kobiet w rozmiarze plus. Kocham swoje ciało, siebie, swoją duszę. Uwielbiam seks i dobrze czuje się w swoim ciele w każdej sytuacji - powiedziała kiedyś w rozmowie z "Cosmopolitan".

Ashley Graham zachwyciła odważną stylizacją na czerwonym dywanie. "Jesteś naprawdę oszałamiająca"

28 sierpnia Ashley Graham pojawiła się na czerwonym dywanie gali MTV Video Music Awards 2022 w New Jersey i zrobiła furorę swoją stylizacją. Na tę okazję najpopularniejsza modelka plus size wybrała czarną, mocno wyciętą sukienkę midi. Choć Graham w styczniu 2022 roku urodziła bliźniaki i jak sama przyznaje, jest jeszcze kilka kilogramów, których nie udało jej się zgubić po ciąży, po raz kolejny udowodniła, że niezależnie od rozmiaru, można wyglądać i czuć się zjawiskowo. Wiele kobiet jest wdzięcznych modelce również za to, że nie wstydzi się pokazywać rozstępów na swoim ciele.

Graham, która w styczniu 2022 r. urodziła bliźniaki, bez wątpienia wyróżniała się na czerwonym dywanie swoją stylizację. Przede wszystkim nie bała się tego, że ludzie zobaczą jej ciało po ciąży.

Justin (mąż modelki - przyp. red.) mówi, że moje rozstępy wyglądają jak drzewo życia

- napisała w jednym z postów na Instagramie.

 

Pod zdjęciami z gali, które udostępniła na swoim Instagramie, pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Zjawiskowa!
Absolutna perfekcja
Jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie
Wyglądasz niesamowicie
Ikona
Jesteś naprawdę oszałamiająca
Bogini
Absolutnie przepiękna

- czytamy.

Więcej o: