Taniec weselny hitem sieci. Ale pan młody nie wyszedł na parkiet

Taniec pierwszej pary to kluczowa część każdego wesela. Niektórzy idą jednak krok dalej i nie tylko wychodzą na parkiet, lecz także przygotowują specjalne choreografię. Jeszcze inni oprócz pierwszego tańca przygotowują dodatkowo prawdziwe taneczne show! Tak było w przypadku piosenkarki Rydel Lynch, która na TikToku jest znana jako Rydel Funk.

Spektakularne show na weselu

Rydel Lynch to amerykańska piosenkarka i tancerka. Jest członkinią zespołu R5, który współtworzy wraz z braćmi: Rossem, Rikerem i Rocky'm i przyjacielem rodziny – Ellingtonem Ratliffem. Dziewczyna uwielbia tańczyć, tworzyć układy taneczne. Nic dziwnego więc, że swoje zamiłowania do tańca wykorzystała podczas własnego wesela. Przygotowała wyjątkowy taniec.

Nie zatańczyła jednak wraz z mężem. Pan młody stał z boku i niczego się nie spodziewał. Na parkiet wyszła wraz ze swoimi druhnami. Dziewczyny zrobił spektakularne show! Ich występ spokojnie mógłby odbyć się podczas koncertu czy konkursu tanecznego.

Układ taneczny, który zaskoczył wszystkich

Prawie zapomniałam, moje druhny i ja ??zaskoczyliśmy wszystkich gości na moim ślubie

- napisała Rydel na TikToku.

Nagranie, które udostępniła odtworzono już ponad sześć milionów razy. Panna młoda wraz z druhnami zatańczyły do utworu Cardi B WAP (feat. Megan Thee Stallion).

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Komentują je ludzie z całego świata. Większość komentarzy jest pełna zachwytów:

Oto jak będzie wyglądało moje wesele, jeśli będę mieć
Tak będzie wyglądało moje wesele
Nie chcę się żenić, ale jeśli powie mi, że tak będzie wyglądać wesele, to nawet wezmę ślub!
Powinniśmy to zrobić na naszym odnowieniu ślubów

Niestety zdarzyły się też negatywne opinie:

Teraz wiem czemu w wiadomościach czytałam, że z tego wesela goście wyszli...
Nie wypada pannie młodej
Na panieńskim, ale nie tu
Magdalena Gessler w roli głównej

A jakie jest wasze zdanie?

Więcej o: