Biedronka: wielki powrót akcji uwielbianej przez Polaków! Przewidziane nagrody za oszczędzanie

Wielki powrót akcji promocyjnej! W Biedronce ponownie można otrzymać nagrody i zbierać punkty, ale tym razem na nieco innych zasadach. Nie liczy się wydana, a zaoszczędzona na zakupach suma pieniędzy. Po Gangu "Słodziaków" "Świeżaków" i "Swojaków" czas na "Gang Bystrzaków". Od kiedy obowiązuje akcja?

W sklepach "Biedronka" właśnie rozpoczyna się kolejna akcja promocyjna, której towarzyszy program lojalnościowy. Do tej pory można było zbierać naklejki, a następnie wymieniać je na kolekcje pluszaków, które dedykowane były głównie dla dzieci. Za wydanie określonej kwoty można było otrzymywać punkty, a dodatkowe przysługiwały przy zakupie określonych produktów. Tym razem, z okazji powrotu do szkoły Biedronka proponuje nam "Gang Bystrzaków", jednak akcja działa na zmienionych zasadach. W jaki sposób można zdobyć te maskotki?

Zobacz wideo Czy test na przeciwciała z dyskontu jest wiarygodny?

Biedronka: promocyjna akcja z "Bystrzakami". Na czym polega?

Podobnie, jak w przypadku Gangu: Słodziaków, Świeżaków i Swojaków, konsumenci będą zbierali naklejki, które później będzie można wymienić na maskotki. Aby otrzymać jedną maskotkę, potrzebne będzie 50 punktów. Już za 15 punktów można zakupić książkę, jednak zazwyczaj to właśnie maskotki stawały się głównym celem małych i dużych kolekcjonerów. Do wyboru są trzy maskotki: pies Dżi-pi-es z supermocą - bliskością, Skarbonita - świnka, której supermocą jest niska cena oraz jabłko Newton.

Gang bystrzakówGang bystrzaków Biedronka

Gang Bystrzaków: regulamin. Tylko te osoby dostaną maskotki

Jak wspomnieliśmy wcześniej, maskotki przysługują na określonych, nowych zasadach. Liczy się oszczędzanie, a więc kupowanie przede wszystkim produktów z promocyjnej oferty. Niższe ceny to to, czym od nowego roku szczyci się sieć sklepów "Biedronka". Teraz za każde "zaoszczędzone" 6 zł klienci dostaną jedną naklejkę. Aby zdobyć jednego z Bystrzaków, trzeba zaoszczędzić na promocyjnych produktach 300 zł. Aby zdobyć wszystkie trzy pluszaki: 900 złotych. Akcja rozpoczyna się oficjalnie 29.08 i potrwa do 3.09. Obowiązkowe jest posiadanie karty "Moja Biedronka".

W tym roku zmieniła się jeszcze jedna zasada. Maskotek nie można nabyć w regularnej sprzedaży. "Rozliczenie się" z punktów możliwe jest tylko w sobotę. Podobne promocyjne oferty w weekend są np. w sieci sklepów "Lidl", gdzie właśnie na każdą sobotę sklep przygotowuje największe promocje.

Więcej o: