Grażyna Wolszczak pokazała, co robi, by dłużej zachować młody wygląd. Fanka: "Paranoja"

Grażyna Wolszczak podzieliła się w sieci krótkim nagraniem prosto z gabinetu lekarskiego. Postanowiła pokazać, w jaki sposób dba o wój wygląd bez skalpela. - Graszka będziesz jeszcze piękniejsza - skomentowała jedna z internautek. - Taaak, wykoszę wszystkie koleżanki!!! - odpowiedziała aktorka.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Grażyna Wolszczak to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych i teatralnych. Sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich serialach, jak "07 zgłoś się", "Matki, żony i kochanki" czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Barbarę Brzozowską od 2003 roku. Ku uciesze fanek oraz fanów, aktorka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 70 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Grażyna Wolszczak jest jedną z tych kobiet, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca swoim świetnym wyglądem. - Starzeję się, jak każdy, tylko że wolniej - napisała w jednym z postów na Instagramie.

Grażyna Wolszczak pokazała, jak dba o urodę. "I bez tego ładnie pani wygląda"

Ostatnio Grażyna Wolszczak podzieliła się na swoim instagramowym profilu krótkim nagraniem, na którym zrelacjonowała jeden z zabiegów medycyny estetycznej, któremu się poddaje, by dłużej zachować młody wygląd.

Flirtujemy sobie za pośrednictwem #ultraformer3 #medycynaestetyczna @dr_adam_gumkowski #lifting #bezskalpela #cuda

- napisała pod postem. - Doktor Adam Gumkowski deponuje energię na głębokości 1,5 mm, energia przegrzewa tkanki i doprowadza do syntezy colagenu 1 i 2, skóra się napina, jest ładniejsza i delikatniejsza - dodała na filmiku.

A później mówią, jak młodo wyglądają ;P Paranoja

- napisała jedna z internautek.

No bo wyglądają

- odpowiedziała Grażyna Wolszczak.

Grażyna Wolszczak pokazała, jak dba o urodęGrażyna Wolszczak pokazała, jak dba o urodę https://www.instagram.com/grazyna.wolszczak_official/

Pod postem pojawiły się komentarze inne komentarze:

Piękna Ty
I bez tego ładnie pani wygląda
Całujcie się! To najbardziej odmładza!
Graszka będziesz jeszcze piękniejsza

- czytamy.

Jak Grażyna Wolszczak dba o swoją figurę?

Oprócz odpowiednio dobranych zabiegów medycyny estetycznej, aktorka dba także o swoją kondycję. Śledząc Grażynę Wolszczak na Instagramie można zauważyć, że korzysta ona z treningów EMS, czyli ćwiczeń z użyciem elektrostymulacji mięśni. Taki trening trwa 20-30 minut, a jego efektywność porównywalna jest z 60-90 minutami na siłowni.

Więcej o: