Te gwiazdy przyjaźnią się z ex. Mimo burzliwych rozstań pokazują, że jest to możliwe

Choć rozstania celebrytów często są burzliwe i przebiegają w atmosferze skandalu, a kłótnie i wzajemne oskarżenia trwają wiele lat, oni pokazują, że można inaczej. Mimo że nie są już razem, te gwiazdy nadal przyjaźnią się ze swoimi byłymi partnerami.

Gdy dwoje ludzi postanawia się rozejść, często dzieje się to w gniewie oraz złości. Ważny jest też powód, przez który do rozstania. Mimo iż wielu uważa, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje, oni udowadniają, że to nieprawda. Te gwiazdy utrzymują serdeczny kontakt ze swoimi byłymi partnerami.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Ich rozstanie było burzliwe, dziś są przyjaciółmi

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli jedną z najbardziej lubianych i popularnych par show-biznesu. Fani ubóstwiali ich razem i ciężko znieśli rozstanie, które przebiegło w atmosferze skandalu. Choć para długo nie utrzymywała ze sobą relacji, po rozwodzie aktora z Angeliną, odzyskali kontakt. Twardo jednak utrzymują, że łączy ich tylko i wyłącznie przyjaźń.

 

Weronika RosatiWeroniki Rosati w sukni za 3300 zł. "Najpiękniejsza Polka"

Krzysztof Ibisz przyjaźni się z byłymi żonami oraz pielęgnuje kontakty z synami

Choć w 2021 roku ożenił się po raz trzeci, Krzysztof Ibisz utrzymuje przyjazne stosunki zarówno z pierwszą, jak i drugą żoną. Dba także o swoje kontakty z synami — Maksymilianem i Vincentem.

 
 

Rozwiedli się ponad 20 lat temu, wciąż są wspaniałymi przyjaciółmi

Demi Moore i Bruce Willis byli małżeństwem przez ponad 13 lat. Choć rozwiedli się w 2000 roku wciąż łączy ich prawdziwa przyjaźń oraz trzy córki. 

 

Najpopularniejsza para polskiego show-biznesu pogodziła się po latach

Tym związkiem żyła cała Polska. Małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Mandaryny trwało cztery lata. Para doczekała się dwójki dzieci. Niestety, w 2006 roku piosenkach złożył pozew o rozwód, który przebiegał w atmosferze skandalu i awantur. Dopiero po latach parze udało znaleźć się wspólny język i pogodzić. Teraz łączą ich serdeczne stosunki.

Michał Wiśniewski i Mandaryna w 2005 rokuMichał Wiśniewski i Mandaryna w 2005 roku Fot.Marcin Wojciechowski / Agencja Wyborcza.pl

Byli najpiękniejszą parą w show-biznesie

Choć rozstali się w 2000 roku, nieprzerwanie od 30 lat łączy ich przyjaźń. Elizabeth Hurley i Hugh Grant uważani byli za jedną z najpiękniejszych par show-biznesu.

 
Więcej o: