Sara Bejlek to 16-letnia tenisistka z Czech. Nastolatka po raz pierwszy awansowała do wielkoszlemowego US Open. Najpierw ograła Francuzkę Kristinę Mladenović (WTA 123) 6:4, 1:6, 6:4, a następnie Australijkę Priscillę Hon (WTA 164) 6:4, 6:1. Natomiast w ostatniej rundzie jej przeciwniczką była Heather Watson (WTA 157) z Wielkiej Brytanii.
O Sarze zrobiło się głośno w mediach na całym świecie jednak nie ze względu na ten sukces, a reakcję ojca na awans córki. Co istotne, jest on także trenerem nastoletniej tenisistki. Na nagraniach widzimy, że mężczyzna chwilę po zakończeniu spotkania Sary z Heather Watson kilkakrotnie klepną córkę w pośladki oraz pocałował ją w usta.
Zachowanie ojca tenisistki zostało uznane przez internautów za oburzające.
Nie do przyjęcia!
Obrzydliwe!
Oburzające!
Chyba najgorsze jest to, że niektórzy uważają to za normalne
- czytamy na Twitterze.
Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.