Pamiętacie Ulę z "M jak Miłość?" Dziś ma 27 lat i używa pseudonimu Ofelia. Jest nie do poznania!

Iga Krefft w 2007 roku dołączyła do obsady serialu "M jak Miłość". Wcieliła się w postać adoptowanej córki Mostowiaków. Oprócz tego, że jest uzdolniona aktorsko, jej ogromną pasją jest muzyka. Od kilku lat podbija rynek muzyczny, jako Ofelia.

Kiedy miała 12 lat, rozpoczęła swoją przygodę z jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Postać Uli z "M jak Miłość" nie była łatwa do zagrania. Młoda, zbuntowana dziewczyna z domu dziecka musiała dostosować się do zasad panujących w Grabinie, a także znaleźć wspólny język z serialowym bratem Mateuszem. Ula była przyjaciółką Natalki (najstarszej córki Mostowiaków) już od samego początku, bowiem dziewczynki poznały się w domu dziecka. Wymagająca rola, która przyniosła Idze Krefft popularność nie była jednak jej debiutem. Miała na swoim koncie także inne sukcesy.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Iga Krefft realizowała dwie pasje, zanim jeszcze dołączyła do obsady serialu

Zanim pojawiła się propozycja zagrania Uli w serialu, Iga Krefft zadebiutowała w teatrze muzycznym. Zadebiutowała rolą Rezedy w musicalu Akademia Pana Kleksa w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego w warszawskim Teatrze Muzycznym "Roma". W tym samym roku dołączyła do "M jak Miłość", ale zanim przyszedł czas na aktorstwo, realizowała swoje drugie hobby - śpiewanie.

Dwukrotnie brała udział w programie telewizyjnym TVP1 "Od przedszkola do Opola". Była też laureatką wielu konkursów wokalnych. W międzyczasie grała m.in. w serialu "Na Wspólnej" i "Diagnoza". Nigdy nie zrezygnowała ze śpiewu, jednak swoją działalność muzyczną postanowiła zaprezentować szerszej publiczności dopiero w 2016 roku. 

 

Iga Krefft jako Ofelia. Piosenkarka zyskuje coraz większą popularność

Iga Krefft już od nastoletnich lat posługiwała się pseudonimem Ofelia. Konsekwentnie dążyła do wielkiej kariery piosenkarki i jest na jak najlepszej drodze, aby osiągnąć również międzynarodową karierę. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej sceny alternatywnej. W 2016 roku wydała debiutancką EPkę Ofelia, którą promowały single „New Year" i „Ofelia". Do tej pory zagrała koncerty m.in. w Nowym Jorku i Warszawie w ramach festiwalu Sofar Sounds oraz występowała jako support zespołu BeMy. W 2018 roku można było ją usłyszeć na jednym z największych festiwali w Polsce, czyli  Open’er Festival. Jej solowa płyta ukazała się w 2019 roku. Stale tworzy, koncertuje i zachwyca.

 
 

Iga Krefft przeszła spektakularną metamorfozę. Jak wygląda w 2022 roku?

Iga Krefft nie przypomina już Uli ze swojego debiutu w serialu. Ma blond włosy, które jeszcze do niedawna były krótkie i kręcone. Aktorka jakiś czas temu postanowiła wybielić brwi, chętnie eksperymentuje też z odważnym makijażem. Dziś ma 27 lat i chętnie podkreśla swój styl.

 
Więcej o: