Meghan Markle wraca na Instagram. Do niedawna nie mogłaby sobie pozwolić na takie zdjęcia

Meghan Markle wzięła udział w sesji zdjęciowej i pojawiła się na okładce magazynu "The CUT". Nie tylko zdjęcia zrobiły na fanach wrażenie. Zapowiedziała też, że wraca na Instagram. Czyżby zupełnie przestała się liczyć ze zdaniem i zasadami rodziny królewskiej?
Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle decydując się na małżeństwo z księciem Harrym, nie spodziewała się, z jakimi zmianami oraz z iloma wyrzeczeniami wiązać się będzie wstąpienie do rodziny królewskiej. Zaledwie dwa lata po ślubie, Meghan i Harry zdecydowali się zrezygnować obowiązków, które dotyczą wysokich rangą członków rodziny królewskiej i wyprowadzili do Stanów Zjednoczonych. - W którymś momencie pomyślałam: nie mogę się już czuć bardziej samotna (…) Po prostu nie chciałam już żyć. Miałam samobójcze myśli. Wydawało mi się, że to rozwiązałoby wszystko dla wszystkich - powiedziała później w głośnym wywiadzie z Oprah Winfrey.

Meghan Markle w nowej sesji zdjęciowej. Zaskoczyła nie tylko fotografiami, lecz także wyznaniem

Aktualnie Meghan Markle i książę Harry z dwójką swoich dzieci układają sobie życie w Kalifornii. Ostatnio Meghan Markle wzięła udział w sesji zdjęciowej i pojawiła się na okładce magazynu "The CUT". Zagraniczne media od razu zauważyły, że niektóre z tych kadrów z pewnością nie byłyby zaakceptowane przez rodzinę królewską. Mowa m.in. o pozowaniu z bosymi stopami.

 

Kolejnym zaskoczeniem jest także jej wyznanie dotyczące powrotu na Instagram. Przed wstąpieniem do rodziny królewskiej dzieliła się swoim życiem nie tylko w social mediach, lecz także na swoim blogu. 

W końcu, tuż po zaręczynach z Harrym, kontrola nad swoim Instagramem była tylko jedną z rzeczy (poza lifestylowym blogiem The Tig, jej paszportem i swobodą otwierania własnej poczty), z której musiała zrezygnować. Mówi, że uwielbiała dzielić swoje życie z ludźmi, ale bardziej kochała Harry'ego. - To była wielka zmiana, ogromna zmiana, aby przejść od tego rodzaju autonomii do innego życia - mówi

- czytamy na Instagramie "The CUT".

 

Pod opublikowanymi zdjęciami z sesji na Instagramie magazynu, pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Nie wszystkie były jednak pozytywne:

Opowiada własną historię
Mam nadzieję, że przywróci też The Tig 
Tak! Żyj i kochaj na swój sposób!
Dobry czas, dwa dni przed rocznicą śmierci Diany. Ona jest chorą osobą
Nikt nie widzi jej jako księżniczki! To wszystko jest w jej głowie!!!
Myślałem, że chce życia prywatnego
Myślę, że dziwnym, agresywnym sposobem, w jaki ludzie jej nienawidzą (poza rasizmem), jest to, że obaliła mit "żyli długo i szczęśliwie" królewskiej bajki

- czytamy.

Więcej o: