Oto nowa fryzura Ilony Ostrowskiej. Aktorka sama ścięła włosy. Jak zareagowali fani?

Naturalne, lekkie grzywki wiodą prym we fryzjerstwie od kilku sezonów. W zależności od cięcia mogą znacznie lub subtelnie odmienić nasz wygląd. Przekonała się o tym serialowa Lucy, która niedawno sama ścięła sobie włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Ilona Ostrowska zdobyła sławę oraz sympatię widzów za sprawą roli amerykanki Lucy w kultowym serialu "Ranczo". Aktorka regularnie dzieli się ciekawostkami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała niedawno zdjęcie z nową fryzurą.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Modne fryzury 2022 - Ilona Ostrowska w grzywce

Aktorka nieczęsto zmienia coś w swoim wyglądzie, w szczególności jeśli chodzi o włosy. Zazwyczaj pozwala sobie na kilka jaśniejszych pasemek i podcięcie końcówek. Tym razem postawiła na odważniejszy krok. Samodzielnie wycieniowała włosy i ścięła modną grzywkę. Jak napisała pod postem, jej zmiana wiąże się z rolą, w którą niebawem ma się wcielić:

Ścięłam sobie dzisiaj grzywkę, co zapowiada nadejście Zosi — Sklepowej w "Big Bang" spektaklu, który gramy dzisiaj i jutro o godz.19.30 w ochteatr.

Internauci zachwyceni nową fryzurą Ilony Ostrowskiej

Na zdjęciu pokazała się w naturalnej odsłonie, bez makijażu oraz wymyślnych filtrów, za to z nową fryzurą. Jej fani nie kryli zachwytu. Pod zdjęciem nie brakuje pełnych komplementów komentarzy:

Uroczo
Pani Ilono, Pani jest bardzo dobrze z grzywką
Piękna
Naturalnie piękna
Najsłodsza buźka na Ziemi
fajnie Ci z tą grzywką
Czyste piękno w naturalnej odsłonie.
 

Ilona Ostrowska nie wstydzi się pokazać bez makijażu

Aktorka nie boi się pokazywać w swojej naturalnej wersji. Na Instagramie nie brakuje fotografii z potarganymi włosami, bez makijażu czy nawet... z wałkiem na głowie. 

 
Więcej o: