Do tej pory źle czyściliście słuchawkę od prysznica. Wystarczy jeden produkt, a bród i kamień znikają

Sprzątanie łazienki to wyjątkowo nużąca i męcząca czynność. Szczególnie gdy przystępujemy do czyszczenia baterii w łazienkach. Jest jednak sposób, który pozwoli zaoszczędzić czas i energię. Zmywanie prysznica nigdy nie było tak proste!

Trik, który ułatwia sprzątanie

Z pewnością wiele razy zastanawialiście się, dlaczego tak trudno utrzymać czystość w łazience. Bród, kamień, pleśń – to wszystko ma dobre warunki w naszych łazienkach. Przyznajmy się też bicia, nie zawsze przykładamy się do czyszczenia łazienek z należytą uwagą.

Tu śpieszą z pomocą eksperci od sprzątania Purdy i Figg, którzy prowadzą profil na TikToku. Dzielą się na nim trikami, które pomagają utrzymać w domu porządek. Tym razem polecają banalny sposób na czysty prysznic, a dokładniej baterie prysznicowe. Ich metoda kosztuje zaledwie kilka złotych!

Zobacz wideo Żółte plamy na desce klozetowej? Przepis na pastę, która sobie z tym poradzi

Ocet uratuje nasze łazienki

Dobrze wiemy, że baterie prysznicowe, deszczownice mogą być pokryte pleśnią czy kamieniem. A przecież używamy ich każdego dnia. Szorowanie nic nie daje. Jest jednak prosty sposób, który pomoże je oczyścić.

Co polecają eksperci? Wystarczy znaleźć plastikową torbę i napełnić ją octem. Nie musimy nic szorować. Nie stracimy na to mnóstwa czasu. Do torebki z octem wkładamy słuchawkę prysznicową, zawiązujemy szczelnie, by ocet się nie wylał z torby. Okładamy na 30 minut. Po tym czasie słuchawka prysznica będzie czysta!

To o wiele łatwiejsze niż szorowanie i sprawia, że prysznic ??jest taki czysty i lśniący

- wyjaśniają Purdy i Figg.

Internauci zachwyceni

Sposób Purdy i Figg wydaje się banalny. Jednak nie był powszechnie znany. Wideo ma już ponad 300 000 polubień. A kolejne osoby komentują nagranie:

Tak, robię to teraz często. cały czas. Jak kiedyś żyłem?
To naprawdę pomaga, dzięki
Nie wiedziałem, że można to wyczyścić octem! Dziękuję!
Więcej o: